گزارش خبرنگار تسنیم از اندونزی| اورسجی: کبدی ایران فقط از بازی‌های آسیایی طلا می‌خواهد/ یک سر و گردن از همه تیم‌ها بالاتر هستیم

رئیس فدراسیون کبدی با ابراز رضایت از نتایج تیم‌های کبدی ایران گفت: تیم‌های کبدی بانوان و آقایان ما یک سر و گردن از همه تیم‌ها بالاتر هستند و مدالی جز مدال طلا ما را خوشحال نخواهد کرد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، عباس خواجه اورسجی در حاشیه دیدار بانوان ایران - بنگلادش در چارچوب مسابقات کبدی بازی‌های آسیایی اندونزی اظهار داشت: خوشبختانه ورزشکاران ما خیلی خوب کار کردند و در بازی امروز برتر از حریف بودند. فردا (سه‌شنبه) هم یک بازی سخت با چین تایپه داریم که حریف خیلی قدرتمندی است و در دور مقدماتی با هندوستان خوب بازی کرد. البته تیم ما هم خوب است و امیدوارم فردا بازی را ببریم و صدرنشین شویم.

وی افزود: در کل شرایط برگزاری مسابقات  تعریف چندانی ندارد، اما ورزشکاران ما راضی هستند. ما خیلی امیدواریم که بانوان طلا بگیرند. تمام امید ما این است که با طلا به ایران برگردیم. شاید مدال نقره خیلی ما را شاد نکند.

رئیس فدراسیون کبدی خاطرنشان کرد: شرایط تیم آقایان هم خوب است. آنها با یک انگیزه بسیار بالایی پای به این مسابقات گذاشتند. امیدواریم که هر دو تیم طلا بگیرند. باور داریم که ایران بالاخره یک سر و گردن از همه تیم‌ها بالاتر است.

وی در پایان گفت: دیروز هم مسئولان کاروان و شخص صالحی امیری (رئیس کمیته ملی المپیک) به سالن آمدند. حضورشان واقعاً کمک می‌کند و روحیه‌بخش است. واریز‌های به موقع کمیته ملی المپیک به برگزاری اردوهای مناسب و منظم کمک کرد. حمایت خوبی از سوی وزارت و کمیته از ورزشکاران شد. رسانه‌ها ورزشی هم حسابی هوای کبدی را داشتند و دارند. با اینکه ورزش کبدی تا چندی قبل ناشناخته بود% اما با کمک رسانه‌ها بیشتر شناخته شد. امیدوارم مردم عزیز دعا کنند که دست پر بازگردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار