گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| مربی تیم ملی تکواندو: هر ۵ ملی‌پوش در بهترین شرایط بدنی قرار دارند و شانس کسب مدال هستند

مربی تیم ملی تکواندو گفت: اگرچه قانون جدید مبنی بر وزن‌کشی قبل از مسابقه و در روز مسابقه کمی شرایط را برای تکواندو‌کاران سخت می‌کند، اما بچه‌ها در بهترین شرایط قرار دارند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، علی محمد بسحاق، مربی تیم ملی تکواندو ضمن بیان این مطلب ابراز داشت: تیم ملی تکواندو اردوها و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و از مسابقات مختلف در مسیر بازی‌های آسیایی در راستای افزایش آمادگی ملی‌پوشان استفاده کرده است. اگر بچه‌ها با همان توان و انگیزه‌ای که در تمرینات اردویی داشتند، به مصاف حریفان بروند، هر پنج نفر آنها شانس مدال دارند.

مربی تیم ملی تکواندو در خاتمه تصریح کرد: ملی‌پوشان آسیب‌دیدگی خاصی ندارند، ولی براساس قانون جدید، تکواندوکاران هم یک روز قبل از مسابقه وزن‌کشی می‌شوند و هم با پنج درصد تخفیف به صورت تصادفی در روز مسابقه وزن‌کشی می‌شوند و اگر در روز مسابقه اضافه وزن داشته باشند، حذف می‌شوند. این مسئله شرایط را حساس‌تر می‌کند، به همین دلیل باید خیلی مراقب نداشتن اضافه وزن آنها باشیم. با این حال در کل جای نگرانی نیست و بچه‌ها در شرایط آمادگی مطلوبی قرار دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار