گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|فرامرزی: به موفقیت کاروان ورزشی ایران خوش‌بین و امیدواریم/ براساس آیین‌نامه از مدال‌آوران تجلیل می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: امیدواریم ایران بهترین ره‌آورد خود را در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی کسب کند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان کسب پنج نشان رنگارنگ ایران در  روز نخست بازی‌های آسیایی اندونزی را موفقت‌آمیز دانست و اظهار داشت: با تداوم افزایش موفقیت‌های نمایندگان ورزش کشورمان به کسب بهترین جایگاه ایران در این رویداد مهم امیدواریم.

ژاله فرامرزیان روز دوشنبه، کسب طلاهای کشتی ایران در آغاز این رودیداد را به فال نیک گرفت و افزود: به موفقیت‌های روز افزون کاروان ورزشی ایران در ادامه این رقابت‌ها خوش‌بین و امیدواریم.

وی اظهار داشت: هرچند امیدواریم ایران بهترین ره‌آورد خود را در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی کسب کند، اما ورزش تکنیکی است و غیرقابل پیش‌بینی.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مدت حضورش در جاکارتا و در بازدید از دهکده ورزشکاران شرایط آنها را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: شرایط خوبی بر اردوی تیم‌ها حاکم است، اما در شهرهای حومه و پالمبانگ مشکلاتی از سوی میزبان وجود دارد.

فرامرزیان در عین حال از سفر وزیر ورزش و جوانان طی هفته آینده به اندونزی محل برگزاری این رویداد خبر داد.

وی درباره برنامه‌های تجلیل وزارت ورزش و جوانان از قهرمانان مدال آور جاکارتا توضیح داد: بر اساس مصوبه آیین‌نامه که در ستاد عالی بازی‌ها مطرح شده است هم وزارت ورزش و هم کمیته برنامه‌هایی را برای تجلیل قهرمان در دستور کار دارند.

معاون وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد این وزارتخانه هم براساس روال در پایان سال یا اوایل سال آینده طی مراسمی از مدال‌آوران تجلیل خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار