گزارش خبرگزاری تسنیم از اندونزی| اطری: خدا را شکر که شرمنده مردم نشدم/ در مسابقات جهانی جبران می‌کنم

ملی‌پوش کشتی آزاد کشورمان گفت: خوشحالم که دست پر به کشورم برمی‌گردم و شرمنده مردم عزیزمان نشدم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، رضا اطری آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی کشورمان با غلبه بر حریف کره‌ای در دیدار رده‌بندی مسابقات کشتی آزاد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا - پالمبانگ به عنوان سومی و مدال برنز دست پیدا کرد.

ملی‌پوش کشتی آزاد ایران پس از کسب عنوان سومی گفت: به طور کلی کشتی در اوزان سبک آسیا بسیار دشوار شده است. می‌توانستم به فینال برسم، اما متأسفانه با اشتباه داوری نتوانستم به فینال راه پیدا کنم. با این حال خوشحالم که دست پر به کشورم برمی‌گردم و شرمنده مردم عزیزمان نشدم. باز هم خدا را شکر می‌کنم که مدال گرفتم و ان‌شاءالله در مسابقات جهانی که دو ماه دیگر برگزار می‌شود، جبران خواهم کرد.

وی ادامه داد :حدود شش یا هفت ماه بود که مسابقه جدی در چنین سطحی نداشتم، ولی با راهنمایی‌ها و تدابیر آقای رسول خادم و کادرفنی تیم ملی امیدوارم با بهترین آمادگی از نظر بدنی و فنی در مسابقات جهانی شرکت کنم.

دارنده مدال برنز هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی در پایان گفت: من در مسابقه نیمه نهایی به هیچ وجه از نظر بدنی کم نیاوردم و بدنم به قول کشتی‌گیرها خالی نکرد. به نظرم در تایم اول کشتی در گرفتن امتیاز از حریفم تأخیر کردم. در تایم دوم کشتی هم با اشتباه داوری مواجه شدم و داور امتیازات مرا نداد. در یک دقیقه پایانی کشتی هم با خونریزی بینی حریفم روبه‌رو شدم و کنترل کشتی در همین لحظات از دستم خارج شد. اگر حریفم به حاشیه نمی‌رفت و به کشتی ادامه می‌داد بدون شک امتیاز می گرفتم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار