گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| طلایی: جمع‌بندی کادر فنی اشتباه نبود

مربی تیم ملی کشتی ایران با اشاره به نتایج روز نخست گفت: این کشتی ها نشان داد جمع بندی کادر فنی اشتباه نبوده است.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، محمد طلایی، مربی تیم ملی کشتی بعد از کسب دو نشان طلا و یک برنز در روز نخست اظهار کرد: من قبلا هم گفتم و الان هم می‌گویم وقت مصاحبه نیست. یک‌عده یا مغرضانه اعتراض می‌کنند یا واقعا در جریان نیستند. وقتی کادر فنی چندین سال با یک سیستم کار می‌کند بالاخره تشخیص می‌دهد که کدام کشتی‌گیر در این مسابقات می‌تواند موثر باشد. ما تمام کشتی‌ها را آنالیز کرده بودیم و به این جمع‌بندی رسیدیم. خداراشکر علیرضا کریمی با کشتی‌های خود نشان داد جمع‌بندی کادر فنی اشتباه نبوده است و نتیجه گرفته می‌شود.

وی افزود: خود من روی مصطفی ۵۰ _ ۵۰ بودم چون کشتی آسیب دیدگی زیادی دارد و او هم از مصدومیت زانو گاهی اذیت می‌شود. من روی ۹۷ و ۸۶ کیلوگرم مطمئن بودم. انشالله فردا هم پرویز هادی موفق شود و رنکینگ خوبی بگیریم.

مربی تیم ملی کشتی ایران تاکید کرد: کشتی رضا هم جلوتر رفته است. اگر بتواند شرایط وزنی را حفظ کند روز به روز پخته‌تر عمل می‌کند.

طلایی در مورد کشتی گرفتن علیرضا کریمی در وزن بالاتر یادآور شد: این تصمیم فقط و فقط برای بازی‌ها بود. بعد از آن باید بررسی شود که در چه وزن‌های کشتی بگیرد و خودش ببیند در چه وزنی انتخابی شرکت می‌کند. ولی یک جایی هم هست که مهندسی است و باید تشخیص بدهید.

وی درباره ۶۵ کیلوگرم نیز گفت: به نظر من مهران نصیری کشتی‌گیر خیلی خوبی است و لیاقت داشت که بیاید ولی در کشتی این مسائل پیش می‌آید. به هر حال بار روانی کشتی‌های اول بالاست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار