گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| فرامرزیان: امیدوارم تعداد طلاها رشد قابل توجهی داشته باشد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که ورزشکاران ایران بتوانند نتایج درخشانی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ کسب کنند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، ژاله فرامرزیان با حضور در سالن کشتی این مسابقات برای تماشای دیدار کشتی گیران ایران گفت: امروز توانستم در دهکده بازی‌ها حضور پیدا کنم و از نزدیک تلاش و زحمت ورزشکاران عزیز کشور را ببینم. رقابت تکواندوکاران را دیدم که زحمت بسیار ارزشمندی کشیدند و خوشحالم که دو مدال نقره برای تکواندوکاران عزیزمان بدست آمد و در کشتی نیز طلایی شدیم. تازه این رقابت‌ها شروع شده و امیدوارم تا پایان بازی‌ها ورزشکاران ما بتوانند نتایج درخشانی کسب کنند و تعداد مدال‌های طلای ایران رشد قابل توجهی داشته باشد.

وی در خصوص تاثیر ورزش بر ایجاد نشاط و امید در جامعه خاطرنشان کرد: ورزش هم از لحاظ همگانی می تواند در جامعه تاثیر مثبت داشته باشد و هم از لحاظ قهرمانی و کسب مدال می تواند در جامعه و بین آحاد مردم ایجاد امید و انگیزه کند. امیدوارم در این بازی ها مدال های طلایی که ورزشکاران به دست می آوردند دل مردم را شاد کنند و احساس نشاط و غرورآفرینی را در جامعه افزایش بدهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار