بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸| اورسجی: بعد از همگروهی تیم کبدی بانوان با کره‌جنوبی دو شب نخوابیدم/ به آنها تاکید کردم رقبا را دست کم نگیرند

رئیس فدراسیون کبدی گفت: با توجه به نتایج گذشته تیم بانوان برابر تیم کره جنوبی، وقتی با این تیم همگروه شدم دو شب نخوابیدم.

عباس اورسجی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص برتری ۴۶ بر ۲۰ تیم بانوان در دیدار نخست برابر کره جنوبی اظهار داشت: خیلی نگران کره جنوبی بودم چون در مسابقات اخیر قهرمانی آسیا در کره جنوبی و گرگان دخترانمان مغلوب این تیم شده بودند. بعد از قرعه‌کشی و همگروهی با کره جنوبی و اینکه اولین دیدار ما نیز این تیم است، دو شب نخوابیدم.

رئیس فدراسیون کبدی افزود: بچه آنقدر با انگیزه بودند و روحیه خوبی داشتند که به من می‌گفتند نگران نباشید و ما برای طلا وارد میدان شده‌ایم. زمانی که بچه‌ها کره جنوبی را شکست دادند، صحبت‌ها و روحیه بالای خود را ثابت کردند و نشان دادند که خوب و با انگیزه در اردو تمرین کردند.

اورسجی تاکید کرد: در مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان با اختلاف ۸ امتیاز برابر کره جنوبی شکست خوردیم  اما امروز با اختلاف ۲۶ گل به پیروزی رسیدیم و این  نشان از رشد ما دارد. امیدوارم بچه‌ها این روند را ادامه و با بهترین مدال به کار خود پایان دهند.

وی درباره اینکه نگران نیستند این پیروزی سبب شود بازیکنان در ادامه سایر رقبا را دست کم بگیرند، گفت: اتفاقا بعد از بازی با کره جنوبی همین بحث مطرح شد و به آنها اعلام کردیم که اگر بقیه حریفان را دست کم بگیرند، شکست می‌خورند و نقاط ضعف و قوت توسط بنده و مربیان بررسی و نکات لازم به آنها گوشزد شد.

اورسجی در خصوص عملکرد مردان در دیدار نخست و برتری برابر ژاپن به تسنیم گفت: مالزی، نپال و بنگلادش در سطح پایین‌تری از ما هستند و پاکستان اصلی‌ترین حریف ماست. بچه‌ها باید با تمرکز بیشتر مانند تورنمنت دبی مبارزه کنند تا از سد این تیم بگذرند . فردا اگر پاکستان را ببریم می‌توانیم به عنوان تیم نخست راهی دور بعد شویم. احتمالا بعد از صعود برابر کره جنوبی قرار می‌گیریم و تا فینال با هندوستان دیدار نخواهیم کرد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار