شاه‌علی‌دوست: ۵ ثانیه غفلت کردیم و باختیم/ دایی از عملکرد ما راضی بود

کاپیتان تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که غفلت پنج ثانیه‌ای بازیکنان این تیم باعث شده است تا آنها برابر تراکتورسازی شکست بخورند.

روزبه شاه‌علی‌دوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شکست سایپا برابر تراکتورسازی در هفته چهارم لیگ برتر گفت: ما شاهد بازی جانانه از سوی هر دو تیم بودیم و فکر می‌کنم علی دایی از عملکرد تیم ما راضی بود. ما روی یک ضربه کرنر فقط پنج ثانیه غفلت کردیم. تراکتورسازی روی تجربه مسعود شجاعی خیلی زود ضربه کرنر را زد و همین غفلت باعث شد تا گل بخوریم و بازی را واگذار کنیم.

هافبک تیم فوتبال سایپا در ادامه تأکید کرد: ما عملکرد خوبی در این بازی داشتیم و کمترین حق‌مان گرفتن تساوی بود. در طول بازی فرصت‌های خوبی داشتیم که متأسفانه هدر رفت و در نهایت شکست خوردیم. حالا باید این باخت را فراموش کرده و به فکر بازی بعد باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا کسب چهار امتیاز در چهار بازی قابل قبول است؟»، اظهار داشت: ما فصل گذشته جایگاه خوبی را به دست آوردیم و این عملکرد با توجه به وضعیتی که در فصل قبل داشتیم، زیاد خوب نیست. البته عملکرد فنی تیم در بازی با ذوب‌آهن و تراکتورسازی خوب بود و شکل تیمی ما در آینده بهتر خواهد شد. ما تیم بی‌برنامه‌ای نیستیم و قطعاً در بازی‌های آینده بهتر امتیاز خواهیم گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار