ازار: فعلاً از وضعیتم در چلسی راضی‌ام و اینجا می‌مانم

ستاره بلژیکی تیم فوتبال چلسی خیال هواداران این تیم را درباره آینده‌اش آسوده کرد.

، ادن ازار می‌‌گوید که بعد از به بن‌بست خوردن انتقالش به رئال مادرید، دیگر خیال ترک چلسی را ندارد چرا که با رفتنش آبی‌پوشان لندن را به دردسر خواهد انداخت.

ازار ۲۷ ساله که چندی پیش گفت آماده کسب تجربه‌ای جدید است و از این حرف او به عنوان نشانه‌ای برای پیوستن به رئال مادرید یاد شد، درباره آینده‌اش به شبکه RMC گفت: همه می‌دانند که من بعد از جام جهانی چه چیزی گفتم اما من الان از وضعیتم در چلسی راضی هستم. چیزهای زیادی گفته شده که بسیاری از آن احمقانه بوده است. در حال حاضر اما من راضی هستم. من دو سال دیگر تا پایان قراردادم با چلسی فرصت دارم و باید ببینیم که چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

ازار در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا در پایان این فصل چلسی را ترک خواهد کرد، اظهار داشت: امسال من جایی نمی‌روم. بازار نقل و انتقالات در تابستان بسته شده است. باشگاه‌ها هنوز می‌توانند بازیکن بفروشند اما دیگر نمی‌توانند بازیکن بخرند. کمی عجیب است که آنها (مدیران چلسی) بخواهند مرا بفروشند در شرایطی که نمی‌توانند برای من جایگزینی در تیم پیدا کنند. شما در بازی ما مقابل چلسی دیدید که هواداران چقدر مرا دوست دارند. من فعلاً از وضعیتم در چلسی راضی‌ام. ببینیم در یکی دو سال آینده چه می‌شود.

ازار سال ۲۰۱۲ از تیم لیل فرانسه به چلسی پیوست و تا سال ۲۰۲۰ هم با این تیم قرارداد دارد. گفته می‌شود که چلسی در صدد عقد قراردادی جدید با ازار است که حقوق او را به ۳۰۰ هزار پوند در هفته افزایش می‌دهد اما این بازیکن بلژیکی هنوز موافقت خود را با عقد قرارداد جدید نشان اعلام نکرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار