به گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| سلحشوری: مدال نقره‌ام را به شهید گیتی‌نما تقدیم می‌کنم/ جو سنگین سالن روی کارم اثر نداشت

نخستین مدال آور بانوان کاروان ایران در بازی‌های آسیایی مدال خود را به یک شهید تقدیم کرد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، مرجان سلحشوری بعد از کسب مدال نقره پومسه زنان اظهار کرد: سطح مسابقات خیلی بالا بود. تک حذفی بودن رقابت‌ها باعث شده بود همه مبارزه‌ها حکم فینال را داشته باشد. کل سالن، اندونزی را تشویق می‌کردند و شرایط سخت بود اما این موضوع  در تمرکز من تاثیری نداشت. خدارا شکر می‌کنم که این مدال را برای کاروان ایران به دست آوردم.

وی در مورد داوری افزود: خب بازیکن اندونزی هم قدری در تعادل مشکل داشت و به نظرم امتیاز فرم اول حق من بود که بیشتر از حریف نمره بگیرم. انشالله اگر باشم بتوانم در مسابقات جهانی مدال خوشرنگ‌تری کسب کنم.

نخستین مدال آور بانوان کاروان ایران در بازی‌های آسیایی تاکید کرد: قدری بد شانسی بود که نقره گرفتم. پیش از این مسابقات فقط تمرکز من روی کسب بود . حالا هم این مدال را به شهید گیتی‌نما تقدیم می‌کنم. زمان اعزام دور مزار شهید گمنام در فدراسیون جمع شدیم و به هر کدام از ما یک پلاک دادند. روی مدال من اسم شهید گیتی‌نما بود که بسیار روحیه بخش بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار