گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| مهاجر: صد درصد برای کسب مدال طلا آمده‌ایم

مدافع تیم ملی کبدی ایران اعتقاد دارد اگر چه تیم کبدی برای مدال طلا به بازی های آسیایی آمده است اما الان برای فکر کردن به فینال خیلی زود است.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، تیم ملی کبدی مردان ایران در اولین مسابقه خود در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا قدرتمندانه تیم ژاپن را شکست داد.

ابوذر مهاجر بازیکن ۲۸ ساله تیم ملی کبدی پس از این پیروزی اظهار داشت: نباید فکر کنیم ژاپن ضعیف است. آنها سه بازیکن در مسابقات «پرو کبدی» هندوستان دارند. باید بگویم ایران تیم قدری است که با این اختلاف ژاپن را شکست داد.

مهاجر، مهمترین بازی دور مقدماتی را دیدار با پاکستان عنوان کرد و ادامه داد: پیروزی بر پاکستان ما را صدرنشین گروه می‌کند تا در نیمه نهایی به هند نخوریم. اگرچه که ما برای طلا به جاکارتا آمده‌ایم و هیچ حریفی برای‌مان تفاوت ندارد.

وی که سال گذشته عنوان بهترین مدافع راست لیگ پرو کبدی هند را به خود اختصاص داده بود افزود: ما در سال ۲۰۰۶ پاکستان را بردیم و به قدرت دوم آسیا تبدیل شدیم که آن زمان اشباع‌مان کرد اما الان به دنبال قهرمانی هستیم. نباید فراموش کرد دیگر تیم‌ها هم سخت کار می‌کنند و آنها هم جلوی ایران بسیار انگیزه دارند چرا که هند را دور از دسترس می‌دانند و برای گرفتن جایگاه ما می‌جنگند.

مهاجر در پایان تاکید کرد: همه آسیا در تلاشند ولی ما هشت ماه سخت در اردوها عرق ریختیم و دیگر بدون آنالیز به مصاف هیچ حریفی نمی‌رویم چرا که قبلاً چوب این کار را خورده‌ایم. در مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان تمام فکرمان فینال و هند بود که از این موضوع ضربه خوردیم. این بار پله پله پیش می‌رویم و هر ۱۲ نفر همدل و متحد برای کسب طلای آسیا هستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار