ابراز تأسف دیبالا بابت حرکتش بعد از مصدومیت دروازه‌بان کیه‌وو

مهاجم آرژانتینی یوونتوس اعتراف کرد حرکتی که پس از آسیب دیدن دروازه‌بان حریف بانوی پیر انجام داد اشتباه بوده است.

، پیروزی ۳ بر ۲ شب گذشته (شنبه) یوونتوس در خانه کیه‌وو در بازی افتتاحیه فصل جدید سری A یک حادثه ناگوار داشت و آن مصدوم شدن استفانو سورنتینو، دروازه‌بان کیه‌وو به دلیل برخوردی شدید میان او و کریستیانو رونالدو مقابل دهانه دروازه تیم میزبان بود.

در این برخورد زانوی رونالدو به صورت سورنتینو اصابت کرد که منجر به شکستن بینی و بیهوشی موقت او شد. با این حال پس از این اتفاق توپ همچنان در گردش بود و ماریو مانژوکیچ، مهاجم کروات یوونتوس آن را وارد دروازه حریف کرد که البته این گل توسط کمک داور ویدئویی (VAR) مردود اعلام شد چون توپ پیش از ورود به دروازه از خط عرضی زمین عبور کرده بود.

در این میان پائولو دیبالا و جورجو کیه‌لینی دو بازیکن یوونتوس به خاطر خوشحالی بعد از این گل در حالی که بازیکنان کیه‌وو به سرعت به سمت سورنتینو رفته بودند تا از وضعیت او مطلع شوند، در شبکه‌های اجتماعی مورد انتقاد واقع شدند.

 دیبالا پس از بازی در پاسخ به یکی از طرفدارانش در اینستاگرام مبنی بر اینکه آیا بهتر نبود او طور دیگری به این اتفاق واکنش نشان می‌داد، گفت: بله، می‌دانم که کارم اشتباه بود. حق با شماست. من در آن لحظه متوجه نشدم که چه اتفاقی افتاده است اما کارم درست نبود.

سورنتینو پس از چند دقیقه هوشیاری‌اش را به دست آورد اما به دلیل شکستگی بینی‌اش و احتمال دچار شدن به ضربه مغزی به بیمارستان منتقل شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار