گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| یوسف‌وند: امیدوارم پرچم ایران در تمامی سالن‌ها به اهتزار درآید/ بسکتبال دو مدال کسب می‌کند

ملی‌پوش بسکتبال سه نفره با آرزوی موفقیت برای تمامی ورزشکاران کشورمان در بازی‌های آسیایی، گفت: امیدوارم شاهد اهتزار پرچم کشورمان در تمامی سالن ها باشیم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، محمد یوسف‌وند پس از اولین جلسه تمرینی تیم بسکتبال سه نفره در بازی‌های آسیایی اندونزی گفت: من و امیر‌حسین آذری در لبنان به شدت آسیب دیدیم، اما من در فاصله بین بازی‌ها خودم را رساندم. آذری به شرایط مطلوب نزدیک‌تر شده است، اما نوید خواجه‌زاده و علی الله‌وردی تمرینات خوبی داشتند و به خوبی آماده هستند. تا زمان نخستین دیدار چهار روز وقت داریم و مطمئنا بهتر از قبل آماده می‌شویم.

او درباره پیش‌بینی از نتایج تیم و شناختش نسبت به سایر تیم‌های همگروه تاکید کرد: هیچ یک از تیم‌ها را نمی‌شناسیم. البته با عراق بازی کردیم و مقابل آنها به برتری دست پیدا کردیم.باید بازی‌ها شروع شود و با دیدن فیلم بازی‌ها ارزیابی دقیق‌تری داشته باشیم.

یوسف‌وند در خصوص میزبانی بازی‌های آسیایی گفت: میزبانی خوب است، اما از نظر غذا کمی مشکل وجود دارد. در ضمن وقتی برای افتتاحیه رفتیم خیلی اذیت شدیم و سه ساعت معطل و سرپا ایستادیم، اما در کل میزبانی بد نیست.

بازیکن بسکتبال کشورمان در ادامه با آرزوی موفقیت برای کاروان ایران عنوان کرد: مطمئن هستم بسکتبال دو مدال کسب می‌کند و می‌تواند در کنار سایر ورزشکاران کمک زیادی به صعود  کاروان ایران در رنکینگ داشته باشد.برای سایر ورزشکاران ایرانی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم پرچم  کشورمان در تمامی سالن‌ها به اهتزار درآید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار