گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|جعفری: انتقام شکست در گرگان را از کره جنوبی گرفتیم

ملی پوش تیم کبدی بانوان ایران گفت: جدال با کره جنوبی جنگ صدرنشینی در مرحله گروهی بود و اهمیت بالایی داشت که توانستیم پیروز شویم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، تیم ملی کبدی بانوان کشورمان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را مقتدرانه و با پیروزی ۴۶ بر ۲۰ مقابل کره جنوبی آغاز کرد. سعیده جعفری، ملی‌پوش ایران پس از پایان این رقابت با اشاره به استرس بالای بازی گفت: قبلاً دو بار به کره جنوبی باخته بودیم و این مسابقه خیلی برای‌مان مهم بود، به‌خصوص شکست در گرگان واقعاً برای‌مان سنگین بود.

ملی پوش ۲۵ ساله تیم ملی کبدی ادامه داد: مهم‌ترین بازی ما همین مسابقه بود. با این پیروزی خیلی بر شرایط جدول مسلط شدیم. حدود ۵۰ درصد تیم نسبت به مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان تغییر کرده بود و با تعویض تاکتیک، آنالیز حریف و تغییر نفرات کره جنوبی را کاملاً غافلگیر کردیم.

جعفری که از استان فارس به تیم ملی رسیده است، با اشاره به حمایت خوب بازیکنان ایران از هم در دفاع گفت: نقطه قوت کره جنوبی حمله از گوش راست بود که امروز کاملاً ناتوان بودند. سخت‌ترین حریف گروه را بردیم، اما نباید فکر کنیم همه چیز تمام شده و در نیمه نهایی و فینال بازی‌های سختی پیش رو داریم.

وی در پایان تأکید کرد: آمده‌ایم که برنز ۲۰۱۰ و نقره ۲۰۱۴ را تبدیل به طلا کنیم. تایلند و هند رقیبان اصلی ما هستند و با همین تلاش و اتحاد قطعاً به مدال طلا خواهیم رسید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار