گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به اندونزی| مرادی: تمام تلاش‌مان را برای مدال‌آوری سپک‌تاکرا می‌کنیم

سرمربی تیم ملی سپک تاکرا گفت: امیدوارم بتوانیم عملکرد مطلوبی داشته باشیم و سپک تاکرا به رشته‌های مدال آور ایران در بازی‌های آسیایی اضافه شود.

 گزارش خبرنگار اعزامی به اندونزی، محمد مرادی، سرمربی تیم ملی سپک تاکرا درباره وضعیت تیم ایران در هجدهمین دوره از بازی‌های آسیایی اظهار داشت: سپک تاکرا بعد از ۱۲ سال و برای دومین بار این فرصت را کسب کرده که در بازی‌های آسیایی حاضر شود. از سه ماه پیش روند آماده سازی تیم را آغاز کردیم و با برگزاری ۵ مرحله از اردوهای آمادگی، شرایط بازیکنان در مجموع مثبت است. ما در دو بخش تیمی و ۴ نفره به رقابت می‌پردازیم؛ فردا ( یکشنبه) به مصاف اندونزی می‌رویم که این بازی، افتتاحیه این رشته در بازی‌های آسیایی است.

مرادی درباره رقبای ایران در این رقابت‌ها گفت: سپک تاکرا رشته‌ای است که خاستگاهش آسیا و جنوب شرق آسیا است. تمامی قدرت‌های جهان در منطقه شرق آسیا هستند. اندونزی ،تایلند، سنگاپور و ویتنام همه برای کسب مدال طلا و رسیدن به فینال در اندونزی حاضر شدند. رقابت‌های خیلی سختی را در پیش داریم، امیدوارم با توجه به تمرینات سنگین و فشرده‌ای که برگزار کردیم بتوانیم عملکرد مطلوبی داشته باشیم و سپک تاکرا به رشته‌های مدال آور ایران در بازی‌های آسیایی اضافه شود.

مرادی درباره وضعیت بازیکنان در آستانه دیدار با اندونزی تصریح کرد: مشکل خاصی نیست، دو نفر از بازیکنان مصدومیت جزیی داشتند که با اقدامات پزشکی که انجام شد به آمادگی کامل رسیدند.

محمد مرادی ادامه داد: تیم ملی سپک تاکرا در نخستین حضور در رقابت‌های آسیایی خود در دوحه عنوان دوازدهم را کسب کرد. در حال حاضر شرایطمان قابل قیاس با دوره قبل نیست و تمام تلاشمان را می‌کنیم که مدال آوری کنیم.

سرمربی تیم ملی سپک تاکرا درباره میزبانی اندونزی هم گفت: در مجموع امکانات اندونزی بد نیست. آنها تجربه زیادی برای میزبانی ندارند، ضعف‌هایی وجود دارد اما هدف ما کسب نتیجه است. به این امکانات توجهی نداریم و تلاشمان را برای کسب بهترین نتیجه خواهیم کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار