گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| نکونام: اگر رکوردهای تمرینات‌مان را تکرار کنیم، قطعا مدال می‌گیریم

ملی‌پوش تیراندازی کشورمان گفت: در روزهای آخر تمرینات رکوردهای خوبی ثبت کرده‌ایم که اگر در مسابقات تکرار شود قطعا مدال می‌آوریم.

خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی،  امیرمحمد نکونام، ملی‌پوش تیراندازی کشورمان درباره شرایط آمادگی برای حضور در رقابت‌های آسیایی جاکارتا گفت:  سه روز است در پالمبانگ حضور داریم و تمرینات خود را شروع کرده‌ایم.امروز  هم تمرینات رسمی را برگزار کردیم و از فردا هم به مصاف حریفان خود می‌رویم.

نکونام درباره حریفان خود و رکوردهایی که ثبت کردند هم حرف زد و ادامه داد: معمولا کشورهای چین،هند و بنگلادش حریف های سرسخت و قدری هستند . در روزهای اخر توانستیم رکوردهای خوبی بزنیم و اگر بتوانیم این رکوردها را در مسابقه تکرار کنیم قطعا شانس مدال خواهیم داشت.

ملی پوش تیراندازی درباره امکانات و میزبانی اندونزی در این سری از رقابت‌ها گفت: در ۵۰ متر و ۱۰ متر سالن‌های خوبی دارند و سعی کرده‌اند امکانات خوبی را برای ما فراهم کنند. اما کلیت میزبانی چندان مناسب نیست.

نکونام در پایان از پیش بینی‌‌اش درباره این رقابت‌ها حرف زد و گفت: رشته تیراندازی اصلا قابل پیش‌بینی نیست اما امیدوارم تلاش‌های شبانه‌روزی ما به نتیجه برسد و بتوانیم بهترین عملکرد خودمان را داشته باشبم. هدف ما این است که دقیقا تیر به هدف بزنیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار