معنوی‌نژاد: تمام تلاشم را کردم تا باعث سربلندی کشورم در ایتالیا شوم/ می‌خواهم والدینم را به ورونا بیاورم

لژیونر والیبال ایران گفت: سال گذشته، تنها یک بازیکن ایرانی در لیگ ایتالیا بودم و تمام تلاشم را کردم تا باعث سربلندی کشورم شوم.

، جواد معنوی‌نژاد لژیونر ایرانی تیم والیبال «وورنا» ایتالیا در مصاحبه با یک روزنامه ایتالیایی اظهار داشت: تیم ورونا در فصل آینده سری A ایتالیا، پیشرفت زیادی خواهد کرد. تمام تلاش من این است که به تیم و هم تیمی‌هایم کمک کنم تا قوی و قوی‌تر شوند.

دریافت کننده تیم ملی ایران ادامه داد: سال گذشته تنها یک بازیکن ایرانی در لیگ ایتالیا بود و آن من بودم. من تمام تلاشم را کردم تا باعث سربلندی کشورم شوم. امسال اما تعداد ایرانی های شاغل در سری A بیشتر شده و من از این بابت خوشحالم.

معنوی‌نژاد گفت: در فصل آینده، مرتضی شریفی در کنار من در ورونا خواهد بود. او بسیار جوان است و انگیزه زیادی دارد. او یکی از بهترین اسپکرهای ایران است و من خیلی خوشحالم که من در کنار او بازی خواهم کرد.

ملی پوش والیبال ایران تصریح کرد: من بعد از پایان لیگ ایتالیا، مصدوم بودم و به همین خاطر در طول لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸، استراحت کردم. در حال حاضر اما شرایط بسیار خوبی دارم. من مدت زمان زیادی را در کنار خانواده‌ام گذراندم ولی حالا در خدمت تیم ملی هستم. امیدوارم تا پایان مسابقات قهرمانی جهان بتوانم به تیم ملی کمک کنم.

معنوی‌نژاد در مورد اضافه شدن «استیفن بویه» به تیم ورونا گفت: من بازی‌های او را نخستین بار در تیم ملی فرانسه دیدم. باید بگویم که او یکی از بهترین بازیکنان تیم ماست. علاوه بر این بابت مصدومیت «توماس جاشکه» بسیار متاسف شدم و با او در این مورد تماس گرفتم. مطمئن هستم که او با قدرت بیشتر به تیم باز خواهد گشت.

وی اضافه کرد: هدف من درجه نخست این است که به تیم ورونا در فصل جدید کمک کنم تا به جمع ۴ تیم برتر لیگ برسد. همچنین در تلاش هستم تا به هر نحو ممکن، والدینم را به ایتالیا بیاورم. حضور آنها در کنار من، فوق‌العاده خواهد بود و آنها هم این شانس را خواهند داشت تا شهر وورنا را از نزدیک ببینند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار