گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|اختصاص ۴۱۴ جایگاه در مراسم افتتاحیه به ۷ هزار نماینده رسانه‌ها

براساس اعلام ستاد برگزاری بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸، هفت هزار خبرنگار و عکاس از ۴۵ کشور شرکت کننده در این دوره از بازی‌ها حضور دارند، اما تنها ۴۱۴ جایگاه برای نمایندگان رسانه‌ها در مراسم افتتاحیه اختصاص یافته است.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، در فاصله کمتر از دو ساعت تا آغاز آیین رسمی این دوره از بازی‌ها تنها شمار اندکی از خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران کشورهای شرکت‌کننده موفق به دریافت بلیت افتتاحیه این بازی‌ها شده‌اند.

نمایندگان رسانه‌های مستقر در مرکز رسانه‌ای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از صبح امروز (شنبه) با مراجعه چندباره به دفتر رسانه‌ای شورای المپیک آسیا هنوز نتوانسته‌اند برای تیم‌های رسانه‌ای خود بلیت تهیه کنند.

با تلاش کادر سرپرستی تیم رسانه‌ای ایران، تنها اندکی بلیت برای نمایندگان رسانه‌ها در اختیار گرفت که آنها برای توزیع عادلانه بین خبرنگاران اقدام به قرعه‌کشی کردند.

ورزشگاه گلورا گونگ کارنو بیش از ۸۳ هزار نفر ظرفیت دارد، تنها سهم خبرنگاران در پوشش این رویداد مهم افتتاحیه ۴۱۴ جایگاه بوه که این مشکلات، نمایندگان رسانه‌های شرکت‌کننده در کشور میزبان را دچار سردرگمی کرده است.

هجدهمین دوره بازی‌های عصر امروز به صورت رسمی افتتاح می‌شود تا ورزشکاران رشته‌های مختلف برای رسیدن به مدال‌های رنگارنگ برابر حریفان خود صف‌آرایی کنند. ایران با ۲۸۰ ورزشکار مرد و ۹۸ ورزشکار زن در ۴۲ ماده ورزشی در این آوردگاه قاره کهن حضور دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار