بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸|کشتی‌گیران آزادکار ایران حریفان خود را شناختند

کشتی‌گیران آزادکار کشورمان با برگزار مراسم قرعه‌کشی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی، حریفان خود را شناختند.

، مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی صبح امروز (شنبه) برگزار شد. نتایج قرعه‌کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

*وزن ۵۷ کیلوگرم: در این وزن ۱۸ نفر حضور دارند رضا اطری در دور نخست استراحت می‌کند و در دور دوم به مصاف نماینده کشور نپال می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده نماینده کشور فیلیپین و محمودجان شاوکاتوف دارنده مدال نقره آسیا از کشور ازبکستان کشتی خواهد گرفت. در گروه اطری ساندیپ تومار قهرمان آسیا از هند، بخبایار اردنبات دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از مغولستان و کیم سئونگ گئون از کره‌جنوبی حضور دارند.

*وزن ۶۵ کیلوگرم: مهران نصیری در دور نخست به مصاف یرلان بک کاتای دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی از چین می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان نماینده افغانستان و آیبک عثمان‌اف از قرقیزستان مسابقه می‌دهد. لی سئونگ چول دارنده مدال نقره آسیا از کره‌جنوبی، دایچی تاکاتانی دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن و سایاتبک اوکاسوف از قزاقستان در گروه نصیری حضور دارند. در این وزن ۲۱ نفر شرکت کرده‌اند.

*وزن ۷۴ کیلوگرم: ۲۱ نفر در این وزن حضور دارند که مصطفی حسین‌خانی در دور نخست به مصاف کشتی گیری از کشور بنگلادش می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با نماینده کشور ترکمنستان کشتی می‌گیرد. در گروه حسین‌خانی بکزاد عبدالرحمن‌اف دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان، آدام باتیروف قهرمان آسیا از بحرین، یوهی فوجینامی دارنده مدال برنز جهان از ژاپن و مانداراخان گانزوریک دارنده مدال برنز جهان و نقره آسیا از مغولستان  حضور دارند.

*وزن ۸۶ کیلوگرم: در این وزن که ۱۹ نفر حضور دارند، حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با حریفی از اندونزی کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده دیدار کشتی گیران کامبوج و هند می‌رود.

*وزن ۹۷ کیلوگرم: علیرضا کریمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف تاکشی یاماگوچی از ژاپن می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده دیدار ماسام خاطری از هند و برنده کشتی میان یانگ چائو کیانگ از چین و ماگومد ابراگیم‌اف دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان آسیا از کشور ازبکستان کشتی می‌گیرد. در این وزن ۱۳ نفر حضور دارند.

*وزن ۱۲۵ کیلوگرم: در این وزن ۱۳ نفر شرکت کرده‌اند. پرویز هادی در دور نخست با سومیت از هند کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی‌گیر، در دور دوم به مصاف برنده نوبویوشی آراکیدا از ژاپن و اولگ بولتین از قزاقستان می‌رود. داوید مودزمانشویلی دارنده مدال نقره المپیک، برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان و زولبو ناتساگسورن دارنده مدال نقره آسیا از مغولستان در گروه هادی قرار دارند.

مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد روز ۲۸ مرداد و رقابت‌های وزن ۱۲۵ کیلوگرم روز ۲۹ مردادماه برگزار می‌شود. مراسم وزن‌کشی این مسابقات ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ صبح به وقت محلی در روز مسابقات انجام می‌شود.

این مسابقات از ساعت ۱۳ تا ۱۷ و ۱۹ تا ۲۱ به وقت محلی در سالن مرکزی جاکارتا روی دو تشک برگزار خواهد شد. اختلاف ساعت تهران با جاکارتا ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه است به طوری که ساعت ۱۳ به وقت جاکارتا ۱۰:۳۰ به وقت تهران است. رقابت‌های کشتی بازی‌های آسیایی نسبت به دوره گذشته در هر رشته آزاد و فرنگی در یک وزن کمتر و در شش وزن المپیکی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار