بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸| ارائه بیش از ۱۷۰ مورد ویزیت پزشکی و فیزیوتراپی در اندونزی

گروه پزشکی ورزشی اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ تاکنون بیش از ۱۷۰ جلسه خدمات درمانی و فیزیوتراپی به اعضای کاروان ورزشی ایران در اندونزی ارائه کرده است.

و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در شرایطی که رقابت‌های تیمی بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزش ایران به تدریج خود را آماده آغاز پیکارهای انفرادی و کسب مدال‌های رنگارنگ می‌کند، در روزهای گذشته و از بدو ورود گروه اعزامی پزشکی ورزشی به اندونزی در دو شهر جاکارتا و پالمبانگ کلینیک پزشکی ورزشی از طرف فدراسیون پزشکی ورزشی بر پا شد.

در این راستا در پالمبانگ تا عصر روز جمعه بیش از ۶۰ مورد خدمات فیزیوتراپی و معاینه و در جاکارتا بیش از ۵۰ مورد ویزیت پزشکی و ۶۰ مورد خدمات فیزیوتراپی به ورزشکاران کشورمان ارائه شده است.

دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی که در جاکارتا از نزدیک روند ارائه خدمات پزشکی ورزشی را زیر نظر دارد، عنوان کرد: خوشبختانه هیچیک از مراجعه‌کنندگان به کلینیک این فدراسیون در جاکارتا مشکل حاد نداشته و قادرند در مسابقات شرکت کنند.

همچنین دکتر ابراهیم عباسی از پالمبانگ محل برپایی دیگر کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: نکته امیدبخش اینکه خوشبختانه تاکنون مشکل حادی در معاینات از ملی پوشان مشاهده نشده و همه ورزشکاران به مسابقات می‌رسند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار