اسکولز: پوگبا را بازیکنی مطابق با سبک بارسلونا نمی‌بینم/ کاپیتانی منچستریونایتد برای پل ایده‌آل بود

هافبک پیشین شیاطین سرخ معتقد است پوگبا به درد سبک بازی بارسلونا نمی‌خورد.

به  گزارش ، پل اسکولز در خصوص شایعاتی که در خصوص علاقه‌مندی بارسلونا به جذب هافبک فرانسوی شیاطین سرخ وجود دارد، در گفت‌وگو با شبکه رادیویی «بی‌بی‌سی رادیو ۵ لایو» گفت: من پوگبا را بازیکنی مطابق با سبک بارسلونا نمی‌بینم. امیدواریم که او در منچستریونایتد بماند، هر مربی‌ای می‌خواهد بهترین بازیکنانش را حفظ کند و ما هم می‌خواهیم که او بماند. پل بازیکن باکیفیتی است اما به اندازه کافی کیفیت بازی‌اش را نشان نداده است. امیدوارم او بتواند منچستریونایتد را در کورس قهرمانی قرار دهد.

وی در ادامه در خصوص سرد شدن رابطه مورینیو و پوگبا اظهار داشت: من چیزی در این خصوص نمی‌دانم و تنها چیزهایی در خصوص سرد شدن رابطه این دو در رسانه‌ها می‌خوانم. چیزی که ما می‌دانیم این است که پل نیاز به عملکردی بهتر از چیزی که اغلب ارائه می‌دهد، دارد. همه ما می‌دانیم که پوگبا چه بازیکن بااستعدادی است، توانایی بالایی دارد، فوق‌العاده قدرتمند و یک ورزشکار است، اما او در هر سه یا چهار بازی یک بار در حد واقعی خود بازی می‌کند و اگر شما برای قهرمانی تلاش می‌کنید، این مقدار عملکرد کافی نیست.

وی در خصوص کاپیتانی پوگبا در منچستریونایتد نیز اظهار داشت: پوگبا در بازی با لسترسیتی جاه‌طلبی خود را نشان داد و این چیزی است که باید هر هفته نشان دهد. به اعتقاد من همان موقع که منچستریونایتد پل را به خدمت گرفت، باید او را کاپیتان می‌کرد. باید به پوگبا که بازیکن جوانی است، مسؤلیت‌هایی داد. فکر نمی‌کنم در بازی با لسترسیتی بازیکن برجسته‌ای در تیم بود که کاپیتان تیم شود. به اعتقاد من کاپیتانی منچستریونایتد برای پوگبا ایده‌آل بود و امیدوارم این رویه برای او ادامه داشته باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار