گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| رستمیان: شرایط سخت میزبانی برای همه است/ رقبایم را می‌شناسم و برای مدال می‌جنگم

ملی‌پوش تیراندازی با تپانچه ایران گفت: اکثر رقبایم در بازی‌های آسیایی را می‌شناسم، چرا که در تورنمنت‌های قبلی با آنها رقابت داشته‌ام.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، هانیه رستمیان یکی از ملی‌پوشان اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خوبی دارم. از زمان حضور در پالمبانگ امروز سومین جلسه تمرینی خود را برگزار کردم که تمرین رسمی به شمار می‌رفت که خوشبختانه توانستم آمادگی‌ام را به نمایش بگذارم.

وی ادامه داد: کمی از لحاظ آب و هوایی مشکل داریم و اینکه دمای هوا در سالن محل برگزاری بازی‌ها بسیار گرم است و در این چند روز تنها مشکل برای تمرینات همین بود که امیدوارم تا فردا بتوانند به این مشکل سر و سامان بدهند.

رستمیان اضافه کرد: البته سالن ۱۰ متر شرایط بهتری نسبت به سالن ۲۵ متر دارد و این کار را برای همه ورزشکاران این رشته سخت کرده است و فقط مختص به من و یا کاروان ایران نیست و ما سعی کردیم بدون توجه به این کاستی‌ها کار خودمان را انجام بدهیم.

ملی‌پوش تیراندازی ایران در خصوص شرایط حریفانش برای کسب مدال در بازی‌های آسیایی گفت: اکثر رقبایم را می‌شناسم، چرا که در تورنمنت‌های قبلی با آنها رقابت داشته‌ام.کشورهایی مثل چین،کره و هند از رقیبان اصلی ما به شمار می‌روند که از قهرمانان المپیک و جهانی در ترکیب خود بهره می‌برند و این کار ما را سخت تر می‌کند.

رستمیان در پایان خاطرنشان کرد: شرایط سخت میزبان شامل حال همه تیم ها می‌شود و همانطور که آنها تلاش‌شان را برای کسب مدال انجام می‌دهند، ما هم بیکار نمی‌نشینیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم اما واقعا نمی‌توانم قول مدال و رنگ مدال بدهم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار