مارادونا: مسی نیاز به استراحت دارد/ سیمئونه و پوچتینو به تیم ملی آرژانتین نخواهند آمد

اسطوره فوتبال آرژانتین معتقد است کاپیتان آلبی‌سلسته نیاز به کمی استراحت دارد.

، شبکه «تی‌اِن‌تی اسپورتس» آرژانتین اخیراً با انتشار خبری مدعی شد که لیونل مسی به طور موقت تصمیم به خداحافظی از تیم ملی آرژانتین گرفته و به اسکالونی، سرمربی جدید و موقت آلبی‌سلسته گفته که برای بازی‌های دوستانه چند ماه آینده آلبی‌سلسته روی او حساب نکند و تا سال میلادی آینده به تیم ملی برنخواهد گشت. مسی ۳۱ ساله که سابقه ناکامی با تیم ملی فوتبال آرژانتین در فینال مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ و دو دوره کوپا آمریکا در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ را دارد، پیش از این هم یک بار از بازی‌های رده‌ ملی اعلام بازنشستگی کرده بود، اما در نهایت با وساطت مقامات این کشور از تصمیم خود بازگشته بود.

دیه‌گو مارادونا  در گفت‌وگو با روزنامه «Ole» آرژانتین گفت: به نظر من مسی نیاز به استراحت و نفس کشیدن دارد. به او می‌گویم که در اروپا بازی کند و خیلی این طرف و آن طرف سفر نکند و اجازه ندهد که از او در هر بازی استفاده کنند، چون تیم اغلب با مسی به پیروزی می‌رسد اما نیاز نیست که او در تمامی بازی‌ها بازی کند!

اسطوره فوتبال آرژانتین در خصوص انتخاب سرمربی بعدی آلبی‌سلسته نظرش روی انتخاب سرمربی ۷۹ ساله‌ای است که بیش از ۱۰ سال سرمربیگری نکرده است. او در این خصوص اظهار داشت: اگر قرار باشد من سرمربی بعدی تیم ملی آرژانتین را انتخاب کنم، سزار مِنوتی را انتخاب می‌کنم.

وی ادامه داد: سیمئونه بدون دریافت دستمزد بالا به تیم ملی آرژانتین نخواهد آمد و پوچتینو هم درآمد خوبی در تاتنهام دارد و به ثروت‌اندوزی در این تیم ادامه خواهد داد، بنابراین گزینه دیگری برای سرمربیگری آلبی‌سلسته باقی نمی‌ماند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار