گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| ذوالفقاریان: الهه احمدی، نکونام و خدمتی شانس بالایی برای مدال‌آوری در تیراندازی دارند

ملی‌پوش تیراندازی ایران ابراز امیدواری کرد که نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی با ارائه بهترین عملکرد، موفق به کسب مدال شوند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، سیاوش ذوالفقاریان، تیرانداز ۱۷ ساله مهدی‌شهری درباره وضعیت خودش و کاروان تیراندازی ایران برای آمادگی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: خدا را شکر وضعیت من و تیم ملی تیراندازی خیلی خوب است. در دو بخش تفنگ بادی ۱۰ متر و ۵۰ متر که فعالیت می‌کنیم، تمرینات خیلی خوب است و رکوردها هم تقریباً شبیه‌ تمرینات‌مان است. خدا را شکر ولی حالا کم و زیاد با امکانات می‌گذرانیم.

ملی‌پوش تیراندازی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا در پاسخ به این سؤال که رقبای سخت‌شان از کدام کشورها هستند، اظهار داشت: هند و چین و کره جنوبی رقیب‌های ما هستند و در این رقابت‌ها با آمادگی بالایی ظاهر می‌شوند. امیدوارم بتوانیم بر آنها غلبه کنیم.

وی درباره پیش‌بینی‌اش برای مدال‌آوری خود و اعضای تیراندازی ایران عنوان کرد: تیراندازی رشته‌ای است که تا خط آخر اصلاً مشخص نیست که می‌توانیم رکورد بزنیم یا نه، یا اینکه چه کسی مدال‌آوری می‌کند، اما همه ما تلاش‌مان را می‌کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم. به نظرم نکونام، الهه احمدی و خدمتی شانس بالایی برای مدال‌آوری دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار