گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| کریمی: برای خوشرنگ‌ترین مدال می‌جنگم/ اندونزی میزبانی خوبی ندارد

ملی‌پوش کشتی آزاد کشورمان گفت: قطعاً برای خوشرنگ‌ترین مدال می‌جنگم، چون به خوبی می‌دانم کاروان ایران بیشتر از هر مدالی به مدال طلا احتیاج دارد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، علیرضا کریمی، ملی‌پوش کشتی آزاد کشورمان در وزن ۹۷ کیلوگرم درباره میزان آمادگی خود برای حضور در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: مسیر طولانی را برای رسیدن به جاکارتا طی کردیم و با توجه به اینکه یکسری از بچه‌ها رژیم بودند، شرایط سخت‌تر هم شد. البته من خودم به دلیل اینکه به یک وزن بالاتر آمده‌ام مشکل اضافه وزن ندارم.

دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۵ درباره میزبانی مسابقات گفت: شرایط میزبانی تا به اینجا که خوب نبوده است. محل اسکان‌ ما از نظر بهداشتی و امکانات اصلاً مناسب نیست که امیدوارم این مشکل هرچه زودتر برطرف شود تا دیگر ورزشکاران ایرانی که به جاکارتا می‌آیند مشکلی نداشته باشند. در کل اندونزی تا اینجا که من دیدم میزبانی خوبی نداشته است.

وی  درباره جدی‌ترین رقبایش در بازی‌های آسیایی گفت: همه رقبا برای من جدی هستند. یک اشتباه در مبارزه با حریف درجه سه هم می‌تواند دردسرساز شود. قطعاً کسی را دست‌کم نمی‌گیرم و با تمام توانم کشتی خواهم گرفت.

کریمی در پاسخ به اینکه به دنبال کسب چه مدالی است، گفت: قطعاً برای خوشرنگ‌ترین مدال می‌جنگم، چون به خوبی می‌دانم کاروان ایران بیشتر از هر مدالی به مدال طلا احتیاج دارد. من تلاشم را می‌کنم و هرچه دارم رو خواهم کرد تا برنده از تشک خارج شوم. شش ماه از کشتی محروم بودم و حالا دوست دارم با یک مدال خوشرنگ شروع کنم.

خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی، مسابقات کشتی آزاد هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی فردا (شنبه) در پنج وزن ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶ و ۹۷ قرعه‌کشی خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار