اعلام لیست تیم ملی آرژانتین برای ۲ دیدار دوستانه با غیبت مسی و حضور ایکاردی

در لیست جدید تیم ملی آرژانتین، نامی از کاپیتان این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ دیده نمی‌شود.

، لیست تیم ملی فوتبال آرژانتین برای دو دیدار دوستانه مقابل کلمبیا و گواتمالا اعلام شد. این اولین لیست اعلام شده پس از انتخاب لیونل اسکالونی به عنوان سرمربی آلبی سلسته است که در آن، خبری از لیونل مسی، کاپیتان آرژانتین و بارسلونا نیست. این در حالی است که در روزهای گذشته گفته شد که مسی به صورت موقت از بازی‌های ملی خداحافظی کرده است.

از نکات جالب دیگر این لیست، دعوت از مائورو ایکاردی مهاجم اینترمیلان است. بازیکن نراتزوری در اردوهای قبلی به ندرت به تیم ملی آرژانتین دعوت می‌شد و در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز غایب بود. گفته می‌شد که دلیل این اقدام، اختلاف مسی با ایکاردی است.

لیست کامل اعلام شده توسط کادر فنی تیم ملی آرژانتین به شرح زیر است:

دروازه‌بانان: سرخیو رومرو، خرونیمو رولی و فرانکو آرمانی

مدافعان: گابریل مرکادو، مارکوس آکونیا، رامیرو فونس موری، جرمان پاسلا، ادواردو سالویو، نیکولاس تاگلیافیکو، والتر کانمان، آلان فرانکو، لئونل دی پالاسیدو و فابریسیو بوستوس

هافبک‌ها: ماسیمیلیانو مسا، ماتیاس وارگاس، فرانکو سروی، فرانکو واسکس، جیووانی لوسلسو، لئوناردو پاره‌دس، سانتیاگو آسکاسیبار، رودریگو باتاگلیا، اسکیل پالاسیوس و گونسالو مارتینس

مهاجمان: کریستین پاوون، آنخل کوره‌آ، لائوتارو مارتینس، مائورو ایکاردی، جیووانی سیمئونه و پائولو دیبالا.

تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۸ با وجود راهیابی به جمع ۱۶ تیم برتر مسابقات، عملکرد خوبی از خود نشان نداد و همین عامل، زمینه‌ساز اخراج خورخه سامپائولی از هدایت آلبی سلسته شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار