گل تیموریان به بوریرام در میان ۵ گل برتر یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، نگاهی به برترین گل‌های مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشته که گل استقلال به بوریرام تایلند هم یکی از این گل‌ها بوده است.

، مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا  از روز ۵ شهریور آغاز می‌شود که استقلال و پرسپولیس به عنوان نماینده‌های ایران، باید به مصاف السد و الدحیل قطر بروند. با نزدیک شدن به این دیدارها، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا نگاهی به پنج گل برتر مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌ها داشته که گل زیبای آندرانیک تیموریان، هافبک وقت تیم استقلال به بوریرام تایلند در دیدار برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۳، یکی از این پنج گل بوده است.

سایت AFC از کاربران خود برای انتخاب بهترین گل مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات که گل آندو هم میان آنهاست، نظرخواهی کرده است. این سایت درباره این گل نوشت:

پس از بازی در کشورهای انگلیس و قطر، آندرانیک تیموریان در سال ۲۰۱۳ به باشگاه دوران کودکی خود یعنی استقلال بازگشت و این تیم را به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برد.

شوت تیموریان در وقت‌های اضافه دیدار مقابل بوریرام در تایلند، صعود نماینده ایران را به جمع چهار تیم برتر مسابقات قطعی کرد. هافبک تیم استقلال پس از دریافت توپ در نیمه زمین بوریرام، بازیکن مقابلش را از پیش رو برداشت و شوت محکمی به گوشه بالای دروازه حریف زد تا استقلال به یک پیروزی ۲ بر یک دست یابد.

تسنیم، برنامه دیدارهای دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است:

۵ شهریور

استقلال ایران - السد قطر (ورزشگاه آزادی تهران)

۶ شهریور

الدحیل قطر - پرسپولیس ایران (ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه)
کاشییما آنتلرز ژاپن - تیانجین کوانجیان چین (ورزشگاه کاشیما ساکر)

۷ شهریور

چونبوک موتورز کره جنوبی - سوون سامسونگ بلووینگز کره جنوبی (ورزشگاه جام جهانی جئونجو)

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار