گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| روستایی: هدف ما قهرمانی است/ فرقی نمی‌کند دور بعد با چه تیمی روبرو شویم

مهاجم تیم فوتبال امید ایران گفت: با وجود اینکه همگی زیر ۲۱ سال هستیم اما هدف اصلی ما قهرمانی در بازی‌های آسیایی است.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، امیر روستایی بعد از دیدار با کره شمالى اظهار داشت: اول به همه بازیکنان و کادرفنی خسته نباشید می‌گویم. خدا را شکر که توانستیم ۳ بر صفر به پیروزی برسیم. گلی که به ثمر رساندم و پنالتی‌ای که به دست آوردم، ثمره زحمات کل تیم بود. این نتیجه زحمات بچه‌ها و کادر فنی بود. امیدوارم به همین ترتیب تا پایان بازی‌ها پیش برویم و بتوانیم به عنوان قهرمانی برسیم.

وی در مورد گلزنی در این دیدار گفت: خدا را شکر، قطعا دعای خیر پدر و مادرم و ثمره تلاش کل تیم بود. امیدوارم به همین ترتیب در بازی‌های بعدی هم بتوانم گلزنی کنم و مردم کشورم را خوشحال کنم.

مهاجم تیم ملی در باره هدف امیدها در این باز‌ی‌ها گفت: ما بازی به بازی بهتر می‌شویم و اگر خدا بخواهد تا قهرمانی پیش خواهیم رفت، چرا که پتانسیل این کار را داریم. با توجه به اینکه همگی زیر ۲۱ سال هستیم اما هدف اصلی ما قهرمانی در این بازی‌هاست.

روستایی درباره حریف احتمالی تیم امید در دور بعد بازی‌ها گفت: به ما گفته بودند اگر تیم دوم بشویم با کره جنوبی برخورد می‌کنیم اما برای ما هیچ فرقی نمی‌کند. کره یا ژاپن یا هر تیم دیگری باشد با آنها رقابت می‌کنیم. ما یک تیم هستیم و بدون آنکه اسم یک نفر مطرح باشد به دیدار حریفان می‌رویم. ما اگر پشت هم باشیم می توانیم بزرگترین تیم‌ها را نیز شکست دهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار