گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| قائدی: تمام فکر و ذکرمان قهرمانی است/ از نیمکت‌نشینی ناراحت نبودم

بازیکن تیم فوتبال امید گفت: تمام فکر و ذکر اعضای تیم امید قهرمانی در مسابقات فوتبال بازی‌های آسیایی است و امیدوارم به هدفمان نیز برسیم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، مهدی قائدی بعد از برتری ۳ بر صفر ایران برابر کره شمالی اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم. برد خیلی شیرینی بود چون با نتیجه ۳ بر صفر برنده شدیم. کره‌شمالی در بازی اول خیلی خوب بازی کرده بود و آنالیز ما نشان می‌داد که بازی سختی داریم. با دستورات کادرفنی، آنها نتوانستند یک توپ هم روی دروازه ما بیاورند.

وی درخصوص حضور خود به عنوان بازیکن جایگزین در نیمه دوم، عنوان کرد: این نظر کادرفنی بود. به هر حال بین دیدار با عربستان و کره‌شمالی فقط ۲ روز فاصله بود و به همین خاطر من از نیمه دوم وارد زمین شدم. دیدید که خدا را شکر به زمین آمدم و یک گل هم زدم و آن چیزی که مربیان می‌خواستند را در زمین اجرا کردم.

بازیکن تیم فوتبال امید گفت: قبول دارم که گلم کمی شانسی بود. به هر حال خواست خدا بود و خدا را شکر می‌کنم. انشاالله در بازی های بعدی گل می‌زنم تا دیگر حرف و حدیثی نباشد.

قائدی در ادامه بیان داشت:  اصلا از نیمکت نشینی‌ام ناراحت نبودم. ما همه یک تیم و همدل هستیم. درست است که بازیکن استقلال هستم اما این دلیل نمی‌شود که همیشه فیکس باشم.

وی در پایان گفت: فقط به قهرمانی فکر می‌کنیم و همه بازیکنان فکر و ذکرشان همین است و انشاالله به هدفمان می‌رسیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار