گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| سرمربی کره‌ شمالی: بازی با ایران سخت و فشرده بود/ پنالتی ما گرفته نشد

سرمربی تیم فوتبال امید کره شمالی گفت: مقابل ایران فرصت خوبی داشتیم تا در صورت پیروزی به صعود نزدیک شوم اما متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی, جو سویگ بعد از دیدار تیم‌های ایران و کره شمالی که با شکست سه بر صفر تیمش همراه بود, در نشست خبری پس از بازی اظهار داشت: به عنوان بازی دوم که در زمان بسیار کوتاهی بعد از بازی اول برگزار شد، برای ما بازی سخت و فشرده‌ای بود. در دیدار مقابل ایران فرصت خوبی داشتیم تا در صورت پیروزی به صعود نزدیک شوم اما متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: نیمه دوم خیلی زود یک اخراجی دادیم و همین اخراج کار ما را سخت کرد و بازیکنانم دچار افت روحی شدند. به نظر من داور یک پنالتی هم برای ما نگرفت.

سرمربی تیم کره کره شمالی تاکید کرد: حالا فقط یک فرصت برای ما مانده است. باید بازی آخر با عربستان بازی کنیم و پیروز شویم.

وی در پاسخ به این سوال که همواره تیم‌های امید و جوانان کره شمالی تا مراحل حذفی صعود کرده‌اند و حالا این ناکامی آیا برای شما ناامیدکننده نیست، تصریح کرد: باید بگویم که همواره در تورنمنت فشرده‌ای مثل بازی‌های آسیایی بازی در کمتر از ۲ روز خسته‌کننده است، ناامیدکننده نبوده چرا که ما بازی اول یک امتیاز گرفتیم و امروز باختیم, اما همچنان شانس داریم. در جریان  این بازی وقتی پنالتی ما گرفته نشد و یک بازیکن‌مان هم اخراج شد, تمرکزمان بهم ریخت. اینها عوامل اصلی باخت ما بودند.

جو سویگ در پاسخ به سوال خبرنگار ایرانی که پرسید با توجه به شناخت‌تان از عربستان آیا توان شکست دادن تیم را برای صعود دارید, گفت: من بازی اول عربستان را دیدم و امروز هم بازی این تیم مقابل میانمار را آنالیز خواهیم کرد, اما آنچه که برای ما اهمیت دارد این است که اگر می‌خواهیم صعود کنیم باید مقابل این تیم در بازی سوم با تمرکز کامل و شجاعانه بازی کرده و با کسب پیروزی صعود کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار