گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| کاستاراتوویچ: اشتباهات تاکتیکی مانع از بازگشت ما مقابل قطر شد

سرمربی تیم هندبال ایران گفت: اشتباهات تاکتیکی ما در نیمه اول دیدار مقابل قطر مانع از بازگشت‌مان به بازی شد.

خبرنگار از اندونزی،  زوران کاستارتوویچ پس از شکست مقابل تیم ملی هندبال قطر اظهار داشت: ابتدا باید به تیم قطر برای این بازی تبریک و  همچنین به بازیکنان خودم هم خسته نباشید بگویم.

وی تصریح کرد: معتقدم می‌توانستیم در چند موقعیت بهتر ظاهر شویم. ما دو بخش متفاوت در این مسابقه داشتیم. در نیمه دوم بازیکنانم بهتر بودند اما در نیمه اول بازی به دلیل خطاهای تاکتیکی چند اشتباه کردیم. همین موضوع موجب شد که نتوانیم به بازی برگردیم.

کاستاراتویچ افزود: در مرحله بعد احتمالا  با تیم‌های کره جنوبی، بحرین و هنگ کنگ بازی خواهیم داشت. ما باید از این سه بازی استفاده کنیم تا شانس خود را در این مسابقات از دست ندهیم. بازی‌های متفاوتی خواهیم داشت. بعد از دیدار امروز باید تیم را آماده کنیم تا بهتر شود. برای تیم من خیلی مهم است که خودشان را آماده کنند.

سرمربی تیم ملی هندبال تاکید کرد: پیش از این مسابقات خواستند که قول مدال بدهم اما در تهران گفتم در دو ماه مانده به مسابقات ما شانس صعود به نیمه نهایی داریم اما هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. امروز ۶ بازیکن اصلی را دراختیار نداشتم و شرایط کار برای تیم ما آسان نیست.

زوران در پایان درباره داوری گفت: من دوست ندارم نظری بدهم. ففط با مسئول میز مسابقات بحثی داشتم. گفتم ما هندبال بازی می‌کنیم و حرکات موزون انجام نمی‌دهیم. این واکنش من به یک کارت زرد بود. پرسیدم چرا  و فقط پرسیدم چرا؟ به هر حال داور رئیس مسابقه است و من فقط سرمربی هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار