گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| صادقیان: رکوردهای خوبی داریم اما قول حضور در فینال تیراندازی را نمی‌دهم

جوان‌ترین عضو کاروان ورزشی ایران گفت: رکوردهای ما خوب بوده البته نمی‌توانم قول حضور در فینال را بدهیم اما تمام تلاش‌ خود را برای بهترین عملکرد انجام خواهیم داد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، آرمینا صادقیان ملی پوش ۱۶ ساله تیم تیراندازی در رشته تفنگ ۱۰ متر اظهار داشت: امیدوارم همانطور که تمرین کردیم در مسابقات نیز حضور داشته باشیم و در واقع بهترین عملکرد خودمان را ارائه بدهیم.

جوانترین عضو کاروان ورزشی ایران  ادامه داد: تیم‌ها رکورد خوبی دارند و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. به عملکرد همه رقبای خود توجه خواهیم کرد و تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم در حد آنها عمل کنیم.

صادقیان با بیان این که پیش‌بینی در تیراندازی سخت است، گفت: رکوردهای ما خوب بوده البته نمی‌توانم قول حضور در فینال را بدهیم اما تمام تلاش‌ خود را برای بهترین عملکرد انجام خواهیم داد.

ملی‌پوش جوان تیراندازی ایران در خصوص  میزبانی اندونزی عنوان کرد: اندونزی در برگزاری مسابقات کم و کاستی‌هایی دارد اما در کل خوب است. روزی که آمدیم سالن تمرینات آماده بود و مشکل خاصی نداشتیم.خوشحالم که بین قهرمانان بزرگ ورزشی هستم و توانستم خودم را به اینجا برسانم و امیدوارم بتوانم هم‌تیمی خوبی برای سایر بازیکنان باشم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار