حسن یزدانی شاگرد محمدی در تیم آرش بابل شد/ توافق با بابلی‌ها با دو کشتی‌گیر خارجی

برخلاف فصل گذشته که قهرمان جهان و المپیک نتوانست برای تیم غلامرضا محمدی کشتی بگیرد، آرش بابل امسال حسن یزدانی را در اختیار خواهد داشت.

، غلامرضا محمدی که سال گذشته هدایت تیم بیمه رازی جویبار را برعهده داشت، امسال با تیم آرش بابل در رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد حضور خواهد داشت.

این تیم تاکنون با رضا اطری، یونس امامی، سیداحمد محمدی، دانیال حجتی، مصطفی حسین‌خانی، امید حسن تبار، کامران قاسم‌پور، رضا مظفری، حسن و رضا یزدانی، اسماعیل نجاتیان، رضا بیات، جعفر شمس و کمیل قاسمی قرارداد بسته است.

به گفته غلامرضا محمدی، حسن یزدانی به طور قطع تنها در مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر این تیم را همراهی خواهد کرد.

این در حالی است که اگر حسین خانی عضو اعزامی تیم ملی آزاد به بازی‌های آسیایی، ملی‌پوش رقابت‌های جهانی بوداپست نیز شود، او نیز مثل حسن یزدانی، تنها در دو مرحله نیمه نهایی و نهایی آرش بابل را همراهی خواهد کرد.

یکی از دو نماینده بابل در لیگ برتر کشتی آزاد، همچنین با سه کشتی‌گیر خارجی نیز توافق کرده که قرار است دو خارجی دیگر نیز به این لیست اضافه شوند که در هر مسابقه می تواند از سه خارجی روی تشک استفاده کند.

ولادمیر خینچیگاشویلی قهرمان جهان و المپیک و کشتی گیران  ۵۷ کیلویی گرجستان که سال گذشته قهرمان اروپا شده به همراه ملی پوش ٦٥ کیلوی این کشور که سال گذشته قهرمان جهان شد، نفراتی هستند که حضورشان در آرش بابل قطعی شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار