گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| جعفری: در تیراندازی نتایج را نمی‌توان پیش‌بینی کرد

ملی‌پوش تیراندازی ایران اعتقاد دارد در رشته تیراندازی نمی‌توان نتایج را پیش‌بینی کرد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، آمیتیس جعفری درباره شرایط تیم ملی تیراندازی قبل از آغاز بازی های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: خوشبختانه ما در زمان خوبی به اندونزی رسیدیم و نسبت به بقیه تیم‌ها هم زودتر آمدیم. ما فرصت کافی داشتیم که به هوا و زمان و محیط عادت کنیم و این خیلی خوب است.

وی ادامه داد: دیروز اول جلسه تمرین‌مان در پالمبانگ بود که خیلی از بچه‌ها ۲۵ متر تمرین کردند .امروز هم روز دوم تمرین است و فردا هم افتتاحیه است. مسابقه‌ها نیز از پس فردا آغاز می‌شود.

جعفری درباره رقیبان ایران در تیراندازی بازی‌های آسیایی گفت: در درجه اول تیم‌های چین و هند و بعد از آن‌ها کره و ژاپن از رقیبان اصلی ما هستند. تیراندازی رشته‌ای پیجیده است و نمی‌توان نتیجه را پیش‌بینی کرد. امیدوار هستیم بهترین عملکرد را داشته باشیم و بهترین نتیجه بگیریم.

ملی پوش تیراندازی ایران ادامه داد: همان‌طور که گفتم نتایج اصلاً قابل پیش‌بینی نیست. یک سری تیراندازان با تجربه در تیم ملی هستند و برخی مثل من هم اولین تجربه‌شان است. نمی‌توان از شانس های مدال آوری نام برد، ولی امیدوارم برای همه تیم بهترین نتیجه رقم بخورد. همه چیز بستگی به شرایط روز مسابقه دارد که بتوانیم عملکرد تمرینات را در مسابقه هم اجرا کنیم.

وی در پایان درباره میزبانی اندونزی از این بازی‌ها گفت: یکسری مشکلات همیشه هست، اما ما به مسئولان آن‌ها را انتقال می‌دهیم و آن‌ها هم تلاش می‌کنند برطرف شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار