گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| غیبت مسئولان کاروان ایران در دیدارامیدها مقابل کره‌شمالی

مسئولان کاروان ورزشی ایران به دلیل ازدحام ورود ورزشکاران کشورمان به اندونزی نتوانستند در دیدار ایران - کره شمالی حضور داشته باشند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، تیم امید فوتبال کشورمان در دومین دیدار خود در چهارچوب بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از ساعت ۱۳:۳۰ امروز (جمعه) به مصاف کره‌شمالی رفت که نتیجه این دیدار تا دقیقه ۲۷ با نتسجه یک بر صفر (با گل امیر روستایی) به سود تیم کشورمان در جریان است.

* مثل بازی با عربستان تعدادی از ایرانی‌ها با پرچم ایران به ورزشگاه آمده و تیم ملی را تشویق می‌کنند. آنها از ابتدای بازی با فریادهای‌شان خواهان گلزنی ملی‌پوشان و ارایه بازی هجومی بودند.
* برخلاف دیدار با عربستان در جایگاه ویژه ورزشگاه خبری از مدیران و مسولان ورزشی کشورمان دیده نمی‌شود و تا دقیقه ۱۰ هیچ مدیری برای تماشای بازی تیم امید به ورزشگاه نیامده است. در جایگاه ویژه فقط نماینده سفارت کره شمالی نشسته است.
*همراهان تیم امید که آی‌دی کارت ندارند در طبقه اول ورزشگاه مستقر شده و بازی را تماشا می‌کنند. آنالیزور تیم نیز در طبقه دوم مستقر شده است.
*قبل از شروع مسابقه نیمکت ایران به همراه کرانچار و استیلی همگی به سمت نیمکت کره‌شمالی رفته و با آنها دست دادند.
* مانند دیدار با عربستان بازیکنان تیم ملی برای رویارویی با کره شمالی حلقه اتحاد زده و با شعار "یا علی " و "یا زهرا" بازی رو شروع کردند.*مدیران امروز به دلیل ازدحام ورود ورزشکاران به جاکارتا در فرودگاه هستند تا استقبال خوبی از ورزشکاران رشته‌های مختلف داشته باشند و به راحتی شرایط اسکان آنها را فراهم کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار