گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| فروغی: امید زیادی به کسب مدال داریم/ میزبانی اندونزی نقاط ضعف زیادی دارد

ملی‌پوش تپانچه ایران گفت: رکوردهای خوبی در تمرینات به ثبت رسانده‌ایم و امید زیادی به کسب مدال در بازی‌های آسیایی اندونزی داریم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، جواد فروغی ملی پوش تپانچه ایران درباره حضورش در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ - اندونزی اظهار داشت: با توجه به اینکه اولین تجربه حضور من در مسابقات خارج از کشور است، روحیه خوبی دارم و تمرینات خوبی هم انجام دادم. تمرینات در حد عالی بوده است و با توجه به تمرینات و این روحیه بتوانیم عملکرد خوبی در بازی‌ها داشته باشیم و یک نتیجه خوب پشت همه این‌ها باشد.

وی درباره حریفانش در این باز‌‌ی‌ها گفت: کره جنوبی، چین، ژاپن، ویتنام و قزاقستان از حریفان ما در بازی‌های آسیایی هستند و در این میان کره و چین از همه سرسخت تر هستند.

فروغی درباره شانس مدال ایران در این رقابت‌ها گفت: رکوردهایی که در تمرینات زده‌ایم خوب بوده است، اما بازهم نمی‌توان روی این حساب، قول مدال داد، ولی می‌توانیم تا حد زیادی امیدوار باشیم.

ملی پوش تپانچه ایران درباره میزبانی اندونزیایی‌ها یادآور شد: میزبانی اندونزی نقاط ضعف زیادی دارد. با وجود اینکه تجربه اول من است، اما با بررسی خودم و صحبت های دیگران، متوجه شدم که میزبانی اندونزی از مسابقه های آسیایی و المپیک و .. ضعیف‌تر و در واقع نظم و انضباط بازی‌ها کم است.

وی در پایان عنوان کرد: سالن تیراندازی اندونزی خیلی خوب است و امکانات خوبی هم دارد، اما نظم و انضباط و محل اسکان ضعیف و سرویس دهی در نقل و انتقالات مشکل دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار