گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| احمدی: فقط روی مسابقات متمرکز هستم/ مبارزه می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم

پرچمدار ایران در بازی‌های آسیایی گفت: حریفان ما در بازی‌های آسیایی المپیکی و رکورددار و همه از بهترین های جهان هستند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، الهه احمدی درخصوص پرچمداری کاروان ایران در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: خوشحالم که به عنوان پرچمدار انتخاب شدم،  بویژه اینکه این انتخاب از رشته تیراندازی است. همه چیز برنامه ریزی شده است ما هم طبق برنامه پیش می‌رویم. 

وی درباره شانس کسب مدال طلا در این مسابقات یادآور شد: حریفان خیلی ما همه سخت تلاش می‌کنند که برنده شوند البته ما هم مبارزه و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم در این مسابقات  بهترین نتیجه را بگیریم.

بانوی تیراندازی کشورمان تصریح کرد: نتیجه کارهای ما بعد از مبارزه مشخص می شود باید قبول کرد که  تیراندازی شرایط خاصی دارد و  وقتی در خط هستیم حتی از یکی از حریفان خود هم خبر نداریم و نباید هیچ تیری را از دست بدهیم چرا که ممکن است با یکی دو نمره اختلاف نتیجه نگیریم و مدال را از دست بدهیم.

احمدی تاکید کرد: حریفان ما همه المپیکی و رکورددار  و همه از بهترین های جهان هستند و واقعا رقابت در تیراندازی سخت است. تیم‌های ژاپن و کره خیلی خوب هستند. چین هم فقط برای طلا می‌جنگد.

پرچمدار ایران در بازی‌های آسیایی درباره میزبانی گفت: شرایط در هر مسابقه متفاوت است و یک جا خوب و یک جا بد است اما  من در ورزش فهمیدم که ورزشکار باید فقط به رشته خود فکر کند و  اگر به هر چیز دیگری توجه کند ممکن است که در کارش نتیجه منفی بگذارد. فعلا فقط روی مسابقات متمرکز هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار