رحیمی: کمیته برگزاری بازی‌ها تلاش زیادی برای رفع مشکلات تیم‌ها نکرده/ نمی‌توان گفت که همه چیز ایده‌آل است

عضو کادر سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: ما برای تیم‌هایی که در حومه جاکارتا داریم شخصاً اقدام کردیم، چون کمیته برگزاری بازی‌ها تلاش زیادی برای رفع مشکلات این تیم‌ها نکرده است.

اصغر رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شرایط اسکان و تغذیه ورزشکاران در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی اظهار داشت: در دهکده بازی‌ها، جاکارتا و پالمبانگ از نظر اسکان و تغذیه مشکلی وجود ندارد. البته در بحث میزبانی نمی‌توان گفت که همه چیز ایده‌آل است، اما در مجموع مشکل خاصی وجود ندارد. 

وی در ادامه افزود: موضوع مهم در جاکارتا مربوط به ترافیک و شلوغی این شهر است و برخلاف آنچه پیش از این کمیته برگزاری مسابقات قول داده بود مسیر ویژه‌ای برای ورزشکاران در نظر گرفته نشده است و ما برای طی کردن یک مسیر کوتاه در خارج از دهکده باید چندین برابر زمان بگذاریم. 

عضو کادر سرپرستی کاروان ایران در خصوص حضور تیم‌ها در حومه جاکارتا گفت: چهار رشته از کاروان ما در حومه جاکارتا مستقر هستند و این تیم‌ها مشکلات بیشتری دارند، چرا که در بحث تغذیه با آنها هتلی برخورد می‌شود. برای تیم فوتبال به حومه جاکارتا رفتیم و این مشکل را حل کردیم. البته قبل از این هم پیش‌بینی کرده بودیم که برگزاری مسابقات در چند مکان مختلف مشکلات زیادی را برای تیم‌ها به همراه خواهد داشت. 

رحیمی خاطرنشان کرد: تیم اسلالوم امروز وارد محل برگزاری مسابقات شد و در حومه جاکارتا استقرار یافت. ما برای تیم‌هایی که در حومه جاکارتا داریم شخصاً اقدام و مشکلات‌شان را حل کردیم، چرا که کمیته برگزاری مسابقات تلاش زیادی برای رفع مشکلات این تیم‌ها نکرده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار