پخش زنده تمام رقابت‌های بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از رادیو ورزش

هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی از طریق رادیو ورزش و سایت آن به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

و به نقل از روابط عمومی رادیو ورزش، هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی درحالی به صورت رسمی از روز ۲۷ مردادماه آغاز می‌شود که رادیو ورزش این بازی‌ها را پیش از آغاز رسمی به صورت زنده روی آنتن برده است.

این بازی‌ها به صورت رسمی از ۲۷ مردادماه دردو شهر پالمبانگ و جاکارتا برگزار می‌شود. رادیو ورزش نیز دیدارهای فوتبال و هندبال که پیش از افتتاحیه بازی‌ها انجام شد را به صورت زنده از طریق موج اف ام ردیف ۹۲ مگاهرتز پخش کرد. مسابقه تیم‌های هندبال ایران و مالزی و رقابت تیم‌های فوتبال ایران و عربستان به صورت زنده به روی آنتن رفت.

در ادامه رقابت دو رشته هندبال و فوتبال روز جمعه به صورت همزمان انجام و به صورت زنده پخش خواهد شد که دیدار هندبال ایران قطر از ساعت ۱۳:۳۰  از طریق سایت رادیو ورزش و مسابقه تیم فوتبال ایران کره شمالی از طریق موج اف ام ردیف ۹۲ مگاهرتز و اپلیکیشن ایران صدا پخش خواهد شد و علاقه‌مندان به هر دو رشته ورزشی می‌توانند این مسابقات را به صورت مستقیم گوش کنند.

سبحان اکرامی، حافظ کاظم‌زاده و مائده علاقمند گزارشگران اعزامی‌ رادیو ورزش به این بازی‌ها هستند که این رویداد را به صورت گزارش‌های زنده، مصاحبه و خبر به اطلاع اهالی ورزش و شنوندگان عزیز خواهند رساند.

هجدهمین دوره بازی های آسیایی جاکارتا از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور در اندونزی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار