راه‌اندازی کمیته مدل زیر نظر انجمن ورزش‌های هوایی فدراسیون انجمن‌های ورزشی

کمیته «مدل» زیر نظر انجمن ورزش‌های هوایی فدراسیون انجمن‌های ورزشی راه‌اندازی شد.

و به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی انجمن ورزش‌های هوایی، کمیته «مدل» به عنوان یکی از کمیته‌های زیرمجموعه این انجمن راه اندازی و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

با توجه به گسترش چشمگیر و روز افزون مخاطبان و علاقه‌مندان به فعالیت در رشته‌های ورزشی مفرح و جذاب به‌خصوص رشته ورزشی «مدل» و از سویی با توجه به اینکه رشته ورزشی «مدل» از رشته‌های زیرمجموعه «ورزش‌های هوایی» است، بنابراین انجمن ورزش‌های هوایی ایران به‌عنوان تنها متولی رسمی و قانونی نظارت بر امور اجرایی ورزش‌های هوایی و رشته‌های زیرگروه مربوطه در سطح کشور، تصمیم گرفت تا برای نظم‌بخشی، ساماندهی، نظارت همه‌جانبه بر فعالیت‌های مخاطبان و همچنین هدفمند کردن عملکرد این رشته، نسبت به راه‌اندازی این کمیته در کنار سایر کمیته‌های زیر پوشش خود، اقدام کند.

بنا بر همین اصل و مطابق حکم صادره از سوی محمود رشیدی، نایب رئیس محترم انجمن ورزش‌های هوایی، مقرر شد حمید ریحانی نماینده رسمی فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های هوایی FAI در ایران و رئیس کانون هوانوردی ایران به عنوان مسئول کمیته مدل منصوب شود.

در حکم انتصاب ریحانی آمده است:

«جناب آقای حمید ریحانی
به موجب این ابلاغ جناب عالی به عنوان مسئول کمیته مدل (رادیوکنترل هوایی) منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و استفاده از تجارت ارزنده جناب عالی و به‌کارگیری نیروهای متخصص و متعهد در انجام امور محوله موفق باشید.
محمود رشیدی
نایب رئیس انجمن ورزش‌های هوایی»

طبق دستورالعمل‌های ارائه شده از سوی فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های هوایی، رشته‌های ورزشی که زیر پوشش کمیته مدل فعالیت می‌کنند عبارتند از:

هواپیما، هلی‌کوپتر و پهپاد یا درون و زیرشاخه‌های مربوطه که همگی به گروه رادیوکنترل‌های هوایی یا پروازی معروف هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار