گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| اهتزاز پرچم ایران در دهکده بازی‌های آسیایی+تصاویر

پرچم کشورمان در دهکده بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی به اهتزاز درآمد.

خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی، پرچم جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (پنجشنبه) با حضور مسئولان ستاد برگزاری بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و همچنین مسئولان کاروان ورزشی کشورمان در دهکده بازی‌ها به اهتزاز در ‌آمد. مراسم اهتزاز پرچم کشور‌ها یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های ستاد برگزاری بازی‌های مختلف است که در بازی‌های آسیایی نیز با تشریفاتی کاملاً ویژه برگزار می‌شود. 

در همین راستا طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، مراسم اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران رأس ساعت ۹ صبح امروز به وقت محلی و با حضور مسئولان ستاد برگزاری بازی‌ها، نصراله سجادی سرپرست کاروان، اصغر رحیمی معاون کاروان و تعدادی از ورزشکاران فدراسیون‌های حاضر در دهکده برگزار و پرچم جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز در آمد.

در این مراسم که به صورت برنامه ریزی شده و در ساعت‌هایی از پیش اعلام شده برای سه کشور به صورت همزمان برگزار می‌شود در کنار آن پرچم کشورهای ویتنام و سنگاپور به اهتزاز درآمد.

در این دوره از بازی‌ها ۲۸۰ ورزشکار مرد، ۹۸ ورزشکار زن و در مجموع ۳۷۸ ورزشکار ایرانی در ۴۲ رشته ورزشی به میدان خواهند رفت. تعداد اعضای کادر فنی و سرپرستی کاروان ایران نیز ۲۱۴ نفر نهایی شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار