همسر ایکاردی مفسر فوتبالی یک شبکه تلویزیونی شد

همسر کاپیتان تیم فوتبال اینتر در فصل پیش‌رو به عنوان مفسر و کارشناس فوتبالی با یک شبکه تلویزیونی معتبر ایتالیا همکاری خواهد کرد.

، وندا نارا، همسر مائورو ایکاردی مهاجم تیم فوتبال اینتر قرار است با برنامه «تیکی‌تاکا» از شبکه تلویزیونی «ایتالیا اونو» به عنوان مفسر و کارشناس فوتبالی فعالی کند. «ایتالیا اونو» زیر مجموعه کمپانی بزرگ پخش‌کننده تلویزیونی «مدیاسِت» است.

این برنامه قرار است دوشنبه شب‌ها پخش شود و نارا که مدیر برنامه‌های ایکاردی هم هست، می‌گوید تعصبی به اینتر در هنگام حضور در این برنامه تلویزیونی نخواهد داشت و در صورت لزوم به انتقاد از همسرش نیز خواهد پرداخت.

وندا نارا در گفت‌وگو با روزنامه «کوریره دلا سرا» ایتالیا گفت: مدیاست در سال‌های اخیر از من برای همکاری دعوت کرده بود که این بار چون شرایطش را داشتم، پیشنهاد همکاری‌شان را پذیرفتم. دختر کوچکترم یعنی ایسابلا از ماه سپتامبر - ماه آینده میلادی - به مهدکودک می‌رود، از این‌رو چند ساعتی وقت آزاد بیشتری خواهم داشت.

وی افزود: در کنار این، مائورو دوشنبه شب‌ها اغلب خانه است. ما به طور مشترک با یکدیگر تصمیم گرفتیم و او پذیرفت که من با برنامه «تیکی‌تاکا» همکاری کنم و از این بابت هم خوشحال است. من زن مستقلی هستم، همیشه کار کرده‌ام و نمی‌خواهم به هیچ وجه به هیچکس حتی کسی که عاشقش هستم، وابسته باشم.

مدیر برنامه‌های مهاجم اینتر در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: من نسبت به اینتر تعصب دارم، اما در برنامه تلویزیونی بی‌طرف خواهم بود. اطلاعاتم را نسبت به تیم‌های دیگر افزایش خواهم داد و در این راه متخصصان و دوستانم کمکم خواهند کرد. انتقاد از مائورو در تلویزیون؟ چه معامله بزرگی.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار