عسگری: برای تفریح به جاکارتا نمی‌روم و با همه توان وزنه می‌زنم/ تصمیم قبلی‌ام احساسی بود

ملی پوش وزن ۶۹ کیلوگرم وزنه‌برداری ایران گفت: از همان اول گفتم که نمی‌توانم قول مدال بدهم ولی اینطور هم نیست که سفر تفریحی بروم و فقط حریفانم را تماشا کنم.

مجید عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره تغییر تصمیمش برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اظهار داشت: زمانی که گفتند اسم من در لیست اعزامی به بازی‌های آسیایی قرار گرفته، با این مسئله احساسی برخورد کردم چون احساس کردم شرایط بدنی‌ام تعریفی ندارد. از شرایط مسابقه خارج شده بودم و آرنجم هم آسیب دیده بود، اما زمانی که تمریناتم را دوباره از سر گرفتم، با هماهنگی کادرفنی کارم فشرده‌تر و سنگین‌تر شد و آرنجم نیز رو به بهبودی رفت. به همین دلیل با علی مرادی صحبت کردم و با هماهنگی فدراسیون نامم در فهرست اعزامی قرار گرفت.

این وزنه بردار در خصوص صحبت‌های اخیر سرمربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص عدم توقع کسب مدال از او، تاکید کرد: خوشبختانه قبول کردند که  اعزام شوم، از همان اول گفتم که نمی‌توانم قول مدال بدهم ولی اینطور هم نیست که سفر تفریحی بروم. جا دارد از فدراسیون وزنه برداری تشکر کنم که در این مدت کوتاه، شرایط را برایم فراهم کرد تا در جاکارتا حضور داشته باشم. تمام تلاشم را خواهم کرد تا بهترین عملکرد را داشته باشم. اینطور نیست که بروم و فقط حریفان را نگاه کنم و ببینم چه می‌شود. آنجا با همه توانم روی تخته خواهم رفت.

عسگری که سابقه حضور در سه دوره مسابقات جهانی را دارد، ادامه داد: درست است که وزنه‌برداری ورزش رکوردی است، اما باز هم همه چیز بستگی به شرایط روز مسابقه دارد. ممکن است حتی بالاتر از وزنه‌های تمرینی را بزنی یا کمتر و حریفان هم با همین شرایط روبه رو هستند. هر احتمالی وجود دارد، اینکه اتفاقات برایت خوب رقم بخورد یا بد.

نفر ششم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون با تاکید بر اینکه تیم اعزامی به جهانی ترکمنستان مشخص نیست، گفت: بعد از بازی‌های آسیایی، مسابقات جهانی را پیش رو داریم. همه هدفم این است که من هم عضو تیم اعزامی به ترکمنستان باشم. رکوردگیری‌ای که یک ماه دیگر در خلال لیگ برتر انجام می‌شود نفرات اعزامی را مشخص می‌کند، فعلا نزدیک به ۱۵ نفر در اردوی جهانی هستند و همه امید دارند که بتوانند این شانس را به دست بیاورند.

عسگری خاطرنشان کرد: در این سال‌ها در سبک وزن مدالی نداشته‌ایم و این موضوع باعث خواهد شد در بازی‌های آسیایی و بعد از آن جهانی، انگیزه مضاعفی برای حضور روی سکو داشته باشم و ایران را در سبک وزن هم صاحب مدال کنم. مطمئن باشید در این راه تمام تلاشم را به کار خواهم بست. بازی‌های آسیایی می‌تواند استارتی برای این هدف باشد.

تسنیم رقابت‌های وزنه برداری بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی از ۲۸ مردادماه آغاز می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار