خسروی‌وفا: تصویب اساسنامه کمیته پارالمپیک احترام رئیس جمهور و دولت به حقوق جانبازان و معلولین بود

رئیس کمیته ملی پارالمپیک تصویب اساسنامه این کمیته در هیئت دولت را احترام رئیس جمهور و دولت به حقوق شهروندان معلول و جانباز دانست.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروی‌وفا با تقدیر از تلاش‌های کمیسیون‌های دولت و مجلس در تصویب اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک گفت: تلاش‌ها برای داشتن اساسنامه مستقل از مجلس نهم شروع شد، ولی در مجلس دهم ظرف چهار ماه مورد تأیید و تصویب قرار گرفت و به دولت رفت و در نهایت با بررسی‌های کارشناسی کمیسیون اجتماعی، امروز در جلسه هیئت دولت به تصویب هیئت وزیران رسید.

وی با تشکر از تلاش‌های سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان برای پیگیری خواسته جامعه ورزشکاران معلول و جانباز تا قبل از بازی‌های پاراآسیایی اندونزی عنوان کرد: تصویب اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک، احترام رئیس جمهور و دولت به حقوق شهروندان معلول و جانبازان بود.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک ادامه داد: با تصویب این اساسنامه در آستانه بازی‌های پاراآسیایی اندونزی کارهای ما در این کمیته با سرعت و نظم بیشتری به ویژه در بخش بودجه و اعتبارات پیش خواهد رفت و ان‌شاءالله نتایج آن را در بازی‌های پاراآسیایی و پارالمپیک خواهیم دید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار