بازدید معاون وزیر ورزش از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان/ شعبانی‌بهار: ۵۰ درصد بودجه ساخت خوابگاه برای کمانداران مشخص شده است

معاون مدیریت منابع و توسعه وزارت ورزش و جوانان امروز (چهارشنبه) از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان بازدید کرد.

خبرنگار ورزشی ، ژاله فرامرزیان صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان ضمن بازدید از تمرینات ملی‌پوشان، کارت هدیه یک میلیون تومانی را به کمانداران اهدا کرد.

در حاشیه این بازدید ورزشکاران درخواست خود مبنی بر اختصاص خوابگاه و رستوران در سایت تیراندازی با کمان را مطرح کردند که غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون نیز اعلام کرد امروز دستور مناقصه برای ساخت یک خوابگاه در سایت تیراندازی با کمان ابلاغ خواهد شد.

وی همچنین تأکید کرد: تاکنون ۵۰ درصد از بودجه لازم برای ساخت این خوابگاه مشخص شده است.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان همچنین در جمع ورزشکاران و معاون پشتیبانی وزارت ورزش عنوان کرد: در چند ماه اخیر بودجه خوبی از طرف وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به فدراسیون‌ها داده شده که پرداخت این بودجه در این زمان کاملاً لازم و به موقع بوده است. همچنین در سفری که ملی‌پوشان به آلمان انجام دادند، هر کدام از کمانداران وسایل تیراندازی خریداری کردند و به ورزشکاران اعزامی، تیر و سرتیر داده شده است.

همچنین زهرا نعمتی، کماندار ریکرو کشورمان در این بازدید گفت: رقابت‌های تیراندازی با کمان در بازی‌های آسیایی سخت است و کسب مدال در آن آسان نیست. در این مسابقات ۶۴ کماندار پشت خط قرار می‌گیرند که تنها سه نفر موفق به کسب مدال می‌شوند. امیدوارم بتوانیم با دست پر و بهترین مدال به ایران بازگردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار