احتمال حضور نمایشی مسابقات تیمی تکواندو در المپیک ۲۰۲۰

فدراسیون جهانی تکواندو در حال مکاتبه با کمیته بین‌المللی المپیک برای حضور نمایشی مسابقات تیمی تکواندو در المپیک ۲۰۲۰ است.

خبرنگار ورزشی ، فدراسیون جهانی تکواندو در حال تلاش و مکاتبه با کمیته بین‌المللی المپیک است تا مجوز حضور نمایشی مسابقات تیمی تکواندو را در المپیک ۲۰۲۰ توکیو فراهم کند.

در همین راستا دکتر چو، رئیس فدراسیون جهانی تکواندو در جریان برگزاری دومین دوره مسابقات تیمی گرند اسلم در ووشی چین از مذاکرات فدراسیون جهانی تکواندو با IOC خبر داد.

محمد پولادگر با تایید این خبر به خبرنگار ورزشی ، گفت: احتمال زیادی وجود دارد که مسابقات تیمی تکواندو به شیوه‌ای مسابقات جام جهانی و تیمی گرند اسلم  به صورت نمایشی در المپیک توکیو حضور داشته باشد. در حال حاضر فدراسیون جهانی در حال پیگیری مجوز یک سکوی مدال برای مسابقات تیمی در المپیک ۲۰۲۰ بوده و با کمیته بین‌المللی المپیک در حال مکاتبه است.

رئیس  فدراسیون تکواندو خاطرنشان کرد: شیوه برگزاری مسابقات تیمی بسیار جذاب است و با وجودی که قرار است یک مدال در این بخش توزیع شود اما دهها نفر درگیر این مدال خواهند بود. دکتر چو، رئیس فدراسیون جهانی تکواندو  در جریان برگزاری مسابقات گرنداسلمی تیمی در چین از این تصمیم فدراسیون جهانی صحبت کرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار