گزارش تمرین پرسپولیس| بیرانوند اختصاصی تمرین کرد/ تمرین پرفشار و شاداب سرخپوشان+ عکس

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین عصر امروز را در ورزشگاه شهید کاظمی، پشت درهای بسته برگزار کرد.

و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز سه‌شنبه (۲۳ مردادماه) را از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در سالن بدنسازی ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.

* مارکو استیلینوویچ به مدت ۲۰ دقیقه بازیکنان را گرم و آماده تمرینات تاکتیکی کرد.

* بازیکنان ساعت ۱۸:۵۰ دقیقه وارد زمین چمن شدند و در قالب دو تیم قرمز و سفید در نیمی از زمین با فوتبال تحت فشار روی آوردند.

* بوژیدار رادوشوویچ و ابوالفضل درویش‌وند درون دو دروازه قرار گرفتند و علیرضا بیرانوند نیز تمرینات اختصاصی خود را با ایگور پانادیچ دنبال کرد.

* کریم باقری، زلاتکو ایوانکوویچ و مارکو در کنار برانکو تمرینات قرمزپوشان را زیر نظر داشتند.

* مصطفی قنبرپور و حسین علیپور از واحد اداری باشگاه، برنامه‌های اردوی سرخپوشان را تدارک دیدند.

* کادر پزشکی در کنار زمین حضوری فعال داشت.

* بازیکنان در ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه نفس‌گیری کردند و پس از آن، در اختیار مارکو قرار گرفتند و دوهای سرعتی و عبور از موانع را در دستور کار قرار دادند.

* در بخش بعدی تمرین، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. مدافعان و هافبک‌های میانی زیر نظر برانکو و باقری و دیگر بازیکنان، گلزنی را با زلاتکو در نیمه دیگر زمین در برنامه داشتند.

* مرور کارهای تاکتیکی مرحله بعدی تمرین امروز بود که زیر نظر برانکو و کادر فنی انجام شد. تمرینات پرفشار و شاداب سرخپوشان نوید قرار گرفتن سرخپوشان در مسیر آزاد شدن بدن‌ها از دوران بدنسازی را می‌داد.

* محسن ربیع‌خواه نرم دویدن را از امروز آغاز کرد و زیر نظر کادر پزشکی به تمرینات ویژه و اختصاصی پرداخت.

تسنیم، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر روز جمعه (۲۶ مردادماه) از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان خواهد رفت. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار