رضاییان: فرد تهدیدکننده ارتباطی به باشگاه پارس جنوبی ندارد/ ثابت می‌کنیم میزبان نمونه‌ای هستیم

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی اعلام کرد فردی که در فضای مجازی مطالب تهدیدآمیزی را علیه هواداران استقلال مطرح کرده،‌ هیچ ارتباطی با این باشگاه ندارد.

، ظهر امروز (سه‌شنبه) پستی در فضای مجازی از طرف یکی از هواداران پارس جنوبی جم منتشر شد که هواداران استقلال را تهدید کرد و از آنها خواست که به ورزشگاه تختی جم نیایند تا آسیبی به آنها وارد نشود!

بهرام رضاییان در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی درباره میزبانی از تیم استقلال در هفته چهارم لیگ برتر عنوان کرد:‌ ما کاملاً آماده میزبانی از تیم استقلال در زمین خودمان هستیم. ما همیشه با سبک و سیاق خودمان سعی می‌کنیم میزبان خوبی برای تیم‌های لیگ برتری باشیم و به استقلال هم به عنوان یک تیم پرطرفدار احترام می‌گذاریم. قطعاً همه تلاش‌مان را به کار خواهیم گرفت تا میزبان خوبی برای استقلالی‌ها باشیم و کوچکترین مشکلی پیش نیاید.

مدیرعامل پارس جنوبی درباره خبرسازی‌ برخی افراد در فضای مجازی علیه طرفداران استقلال تأکید کرد: آن پست اینستاگرامی و آن فرد هیچ ارتباطی به باشگاه پارس جنوبی ندارند. چیزی که مشخص است، طرفداران ما همیشه نشان دادند مردم میهمان‌نوازی هستند و در بازی‌های گذشته نیز کوچکترین بی‌احترامی به هیچ تیم لیگ برتری نکرده‌اند. در جم طرفداران و اعضای همه تیم‌های لیگ برتری با آرامش بازی کردند و مشکلی وجود نداشته و روز پنجشنبه نیز همین روال ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: اینکه یک هوادار احساساتی شده و صحبت‌هایی را روی صفحه شخصی‌اش مطرح کرده،‌ به خودش مربوط است، اما هواداران بافرهنگ و فهیم ما قطعا ًبه هیچ‌کس اجازه نمی‌دهند کوچکترین ناهنجاری در ورزشگاه ایجاد کند و شک نکنید بهترین میزبانی را خواهیم داشت. ما از حق قانونی خودمان استفاده می‌کنیم و ۱۰ درصد سکوهای ورزشگاه تختی جم را در اختیار طرفداران استقلال قرار می‌دهیم، اما اطمینان داشته باشید در همان ۱۰ درصد قطعا هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد و باز هم به همه ثابت می‌کنیم میزبان نمونه‌ای برای بازی‌های لیگ برتر هستیم.

، تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال از ساعت ۲۰:۳۰ روز پنجشنبه در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه تختی جم به مصاف هم می‌روند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار