عزیزی‌خادم: نقش وزیر ورزش در موفقیت‌های فوتبال ملی و باشگاهی برجسته است/سلطانی‌فر برای جام ملت‌ها هم به یاری تیم ملی می‌‌آید

عضو پیشین هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت که وزیر ورزش نقش برجسته‌ای در موفقیت‌های ورزش ملی و باشگاهی ایران داشته است.

شهاب‌الدین عزیزی‌خادم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی با اشاره به شرایط این روزهای تیم ملی و پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: وزیر ورزش به عنوان رئیس مجمع فدراسیون فوتبال و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس فعالیت می‌کند و بخش زیادی از آرامشی که شکل گرفت، به دلیل درایت مسعود سلطانی‌فر است. فدراسیون فوتبال از نظر اقتصادی شرایط خوبی ندارد و نتوانسته درآمدزایی داشته باشد و اگر کمک‌های وزیر ورزش در راه برگزاری اردوها و ایجاد امکانات نبود، مشکلات بیشتری گربیان ملی‌پوشان را می‌گرفت.

وی ادامه داد: تنها فردی که به کمک فوتبال آمد سلطانی‌فر بود اما کمتر به این موضوع پرداخته شد و کمک‌های وزارت ورزش و در رأس آنها وزیر ورزش کمتر مورد توجه قرار گرفت. نقش افرادی که در وزارت ورزش مسئولیت می‌گیرند بسیار مهم است. در کنار آن، این موضوع هم مهم است که چگونه از پتانسیل این افراد استفاده شود. نقش وزیر ورزش در نمایش تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ که رضایت عمومی را در پی داشت، برجسته بود.

عضو پیشین هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ممکن است عده‌ای بگویند این کار وظیفه و رسالت وزیر ورزش است اما باید گفت که در گذشته شاهد چنین مواردی شاهد نبودیم و علاقمندی و پیگیری به این شکل از سوی وزارت ورزش وجود نداشت.

عزیزی‌خادم گفت: در دو باشگاه پرسپولیس و استقلال که زیر مجموعه وزارت ورزش به شمار می‌روند، نیز اتفاقات خوبی رقم خورد. با وجود اینکه مدیران این دو باشگاه پیش از حضور سلطانی‌فر منصوب شخص دیگری بودند اما وزیر ورزش از آنها حمایت کرد و بدون تنش کارها را پیش برد. هم‌اکنون شاهد هستیم که بخش زیادی از بدهی‌های استقلال و پرسپولیس پرداخت شده که این موضوع نشان‌دهنده نقش مثبت و موثر وزیر ورزش و جوانان است. سلطانی‌فر بدون تنش و با ورود به موقع به مسائل این دو باشگاه شرایط خوبی را برای سرخابی‌ها فراهم کرد به طوری که این دو تیم اکنون در شرایط خوبی به سر می‌برند. حمایت مادی و معنوی وزیر از دو تیم استقلال و پرسپولیس بسیار خوب و مثبت بود.

رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه پیکان عنوان کرد: با توجه به عملکرد سلطانی‌فر، برای جام ملت‌ها نیز انتظار می‌رود این وزارتخانه از تیم ملی فوتبال حمایت کند و من مطمئنم با توجه به علاقه و ارتباطاتی که وزیر ورزش دارد، این بار نیز به یاری فدراسیون فوتبال و تیم ملی خواهد آمد.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار