اظهارنظر صریح پاشازاده در مورد بازی لغوشده بادران در هفته اول؛ نتیجه ۳ بر صفر به سود ماست

سرمربی تیم فوتبال بادران تهران تأکید کرد که نتیجه بازی این تیم برابر نماینده ارومیه در هفته نخست مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور باید ۳ بر صفر به سود بادرانی‌ها اعلام شود.

مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد لغو بازی این تیم برابر ماشین سازی (نماینده ارومیه) که باید روز شنبه در تبریز انجام می‌شد، گفت: ما در این زمینه تابع حکم کمیته انضباطی هستیم، ولی منطق و مفاد آیین‌نامه فدراسیون می‌گوید که این بازی باید ۳ بر صفر به سود تیم ما اعلام شود. ما برای این بازی آماده بودیم و از طرفی برای رفتن به تبریز وقت و هزینه صرف کردیم. طبق آیین‌نامه فدراسیون فوتبال، اگر تیمی نتواند شرایط لازم از جمله تکمیل مدارک یا مسائل دیگر را فراهم کند (به جز در برخی موارد خاص مثل اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی) باید با حکم کمیته انضباطی ۳ بر صفر بازنده اعلام شود.

وی در ادامه تأکید کرد: این بی‌قانونی است که اگر در این مسابقه ما برنده اعلام نشویم و قطعاً باعث خواهد شد تا خیلی تیم‌های دیگر هم قوانین را به صورت دقیق و در زمان معین اجرا نکنند. من هم به عنوان یک مربی می‌توانم سال آینده مدارک تیمم را ندهم و هر وقت دلم خواست بازی نکنم! این درست نیست که هر تیمی هر طور دلش خواست رفتار کند. چطور ممکن است که آنها در بازی ما آنالیزور داشتند، ولی در بحث تکمیل مدارک دچار مشکل شده بودند؟!

سرمربی تیم فوتبال بادران تهران در پایان تصریح کرد: من برای فوتبال تبریز احترام قائلم ولی شما می‌بینید که شرایط ماشین‌سازی چطور است و حتی هنوز اسم این تیم هم مشخص نشده است. اعتقاد من این است که نتیجه بازی هفته اول با ماشین سازی باید ۳ بر صفر به سود تیم ما شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار